fbpx

Polskiemu motorsportowi można wytknąć spore niedociągnięcia, ale na pewno nie można powiedzieć, że każdy ma go w poważaniu. Są bowiem ludzie i grupy, dzięki którym polskie wyścigi rosną w siłę. Jedną z nich jest 3MM Racing – zespół wyścigowy i szkoła jazdy sportowej

W zeszłym roku, ekipa wpadła na pomysł selekcji zawodników do zespołu i zaoferowanie jednemu z nich profesjonalnej opieki. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątke i w tym roku selekcja będzie powtórzona. Z tym, że zamiast jednego zawodnika, wybranych będzie aż dwóch, którzy wystartują na początek w Pucharze Polski Pit Bike SM. Jakie są korzyści dla zwycięzców selekcji? Przede wszystkim Pit Bike na cały sezon, możliwość nieograniczonego i oczywiście darmowego uczestnictwa w treningach 3MM Racing Academy w całej Polsce oraz wsparcie mechanika podczas zawodów. Z takim wsparciem, właściwie jedynym obowiązkiem zawodnika jest trenowanie, co brzmi całkiem profesjonalnie. Dodatkową korzyścią z przynależności do zespołu jest po prostu dobra atmosfera, jaka w nim panuje – aż chce się jeździć i współtworzyć zespół!

 

Pierwszy etap selekcji odbędzie się w dniach 14-15 marca na hali Canpol Extreme w Chojnicach. Następnie wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni w kwietniu na tor kartingowy w Bydgoszczy, gdzie wybrany będzie jeden zawodnik z grupy powyżej 12. roku życia i jeden z grupy poniżej 12. roku życia. Warto pamiętać, że nie są to wyścigi, a sprawdzenie umiejętności. Nie będzie więc najważniejsze, kto był szybszy, tylko kto lepiej przyswajał wiedzę, analizował błędy i… po prostu kto jest najlepszym kandydatem na zawodnika! Żeby wziąć udział w selekcji, należy wysłać maila na adres [email protected] z danymi kandydata (imię, nazwisko, data urodzenia) i ew. opis swojego doświadczenia wyścigowego/motocyklowego (nie jest wymagane). Koszt udziału w pierwszym etapie selekcji to 120 zł (w cenie jest motocykl i tor na 3 godziny). Po więcej szczegółów zaglądajcie na facebook.com/3mmracing lub… oczekujcie na maila zwrotnego gdy już wyślecie swoje zgłoszenie!

KOMENTARZE