fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już tylko dwa dni dzielą nas od I Rundy Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie, która rozpocznie Szalony Tydzień Motocrossowy w Lublinie.

Przypominamy, że tym razem zawody zostaną rozegrane w Lublinie na torze Majdanek. Dla doświadczonych zawodników będzie to świetna okazja, żeby potrenować przed Mistrzostwami Polski, które rozegrane będą na tym samym torze w najbliższy weekend a dla początkujących, możliwość startu na profesjonalnym torze ramię w ramię z mistrzami.

W tym roku podczas Mistrzostw Polski do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy posiadający licencję B oraz C, także gorąco zachęcamy wszystkich do startów.

Zawody rozegrane zostaną w długi majowy weekend. W związku z tym dla wszystkich przygotowaliśmy trochę atrakcji:

W środę po zawodach w namiocie na torze odbędzie się huczne zakończenie I Rundy Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie. Będzie się można pointegrować przy muzyce granej przez profesjonalnego DJa, a zaprzyjaźniona z nami firma Akademia Przygoda zobowiązała się dostarczyć różne atrakcje mające urozmaicić imprezę.

W czwartek planujemy wybrać się nad Zalew Zemborzycki. Zalew ma powierzchnię 280 ha. Znajduje się na nim wyciąg do nart wodnych i tam zamierzamy rozegrać I Rundę OMLa na wodzie. Dla tych, którzy nie będą mieli ochoty pośmigać na nartach wodnych atrakcji również nie zabraknie. Będzie można popływać łódką lub kajakiem z pobliskiej wypożyczalni, powspinać się w parku linowym, popływać w basenach lub zjeść pyszną rybkę w smażalni. Po dniu pełnym wrażeń wracamy na tor i integrujemy się wieczorem przy ognisku.

W piątek wybierzemy się pozwiedzać lubelską starówkę. Jest to jedna najpiękniejszych starówek w Polsce oraz jedna z nielicznych zachowanych w oryginale. Chętni będą mogli wybrać się na stadion żużlowy, gdzie o godzinie 16 rozegrany zostanie mecz pomiędzy lubelską drużyną a Lokomotiv Daugavpils. Wieczorem, tradycyjnie powrót na tor i integracja w namiocie lub przy ognisku.

W sobotę treningi i zawody a wieczorem kolejna dyskoteka prowadzona przez DJa. W niedzielę kolejny dzień Mistrzostw Polski.

Mamy nadzieję, że nie będziecie zawiedzeni i licznie zjawicie się w Lublinie. Dołożymy wszelkich starań, żebyście wyjechali zmęczeni ale z uśmiechami na ustach i długo wspominali Motocrossowy Tydzień w Lublinie.

Zapraszamy

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów