fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zawody GymkhanaGP to jeden z etapów nieoficjalnych Mistrzostw Polski w tym niezwykle efektownym i przydatnym w codziennej jeździe gatunku sportów motorowych. Mistrzowie techniki jazdy  już w sobotę 20 sierpnia spotkają się w Szczecinie. Jeżeli będziecie w okolicy, koniecznie wpadajcie na plac WORD-u na ul. Golisza.

 
Umiejętności wyniesione z treningów motogymkhany są nieocenione nie tylko w czasie zawodów, ale też, a może przede wszystkim, w codziennych sytuacjach na drodze, parkingu, w mieście i poza nim.
 
Zapraszamy do Szczecina zarówno zawodników jak i kibiców. Jeśli chcesz spróbować po raz pierwszy swoich sił w zawodach, zostaniesz wprowadzony w ich zasady i uzyskasz pełną pomoc.
 
W rywalizacji może wziąć udział każdy chętny. Warunkiem jest posiadanie zarejestrowanego i ubezpieczonego motocykla z ważnym przeglądem technicznym oraz oczywiście uprawnień do kierowania nim. Do tego obowiązkowe są kask oraz podstawowy zestaw ochraniaczy (mogą być te zintegrowane z codzienną odzieżą motocyklową). Organizatorzy proszą także o zabezpieczenie wystających elementów mogących uszkodzić w razie upadku nawierzchnię jak np. gmole czy stelaże.
 
Plan imprezy wygląda następująco:
9:00 – Zapisy zawodników i start rozgrzewki
9:30 – Start konkursu GP8
12:30 – Start konkursu głównego
16:00 – Dekoracja zawodników
 
Miejsce imprezy: WORD Szczecin Golisza, ul. Maksymiliana Golisza 10B.
 
Klasyfikacja w 3 grupach: AMATOR, PRETENDENT i PRO oraz GP8 (pięć ósemek na czas), najszybsza kobieta, najszybszy debiutant oraz kategoria-niespodzianka.
 
Wpisowe: 100 zł płatne na miejscu w dniu zawodów. Dodatkowo 30 zł zwrotnej kaucji na koszulkę startową.
 
Regulamin zawodów i klasyfikacji:
https://gymkhana-gp.pl/info.php?site=regulamin
Rejestracja online* i wyniki zawodów:
http://rejestracja.gymkhana-gp.pl/
 
Rejestracja na miejscu możliwa do godz. 12:00, ale zalecamy rejestrację wcześniejszą, przed zamknięciem kwalifikacji (konkursu GP8)
* – rejestracja online nie jest wymagana, ale pozwala przyspieszyć proces na miejscu jak i oszacować liczbę uczestników.
 
Wszelkie dodatkowe informacje będą uzupełniane w miarę zbliżania się terminu zawodów. Strona wydarzenia na FB: TUTAJ
 
KOMENTARZE