fbpx
A password will be e-mailed to you.

W sezonie 2018 impreza odbędzie się na kultowym dla polskiego sportu motorowego Torze Poznań, na który zapraszamy w dniach 16 i 17 maja! Motocykle na wyciągnięcie ręki Czy jesteś zatem ciekaw jak jeżdżą maszyny serii S? Wahasz się pomiędzy wygodnym S1000XR, a poręcznym S1000R? A może po prostu chciałbyś na własnej skórze poczuć moc S1000RR? ZAREJESTRUJ SIĘ i sprawdź […]

W sezonie 2018 impreza odbędzie się na kultowym dla polskiego sportu motorowego Torze Poznań, na który zapraszamy w dniach 16 i 17 maja!

Advertisement

Motocykle na wyciągnięcie ręki

Czy jesteś zatem ciekaw jak jeżdżą maszyny serii S? Wahasz się pomiędzy wygodnym S1000XR, a poręcznym S1000R? A może po prostu chciałbyś na własnej skórze poczuć moc S1000RR? ZAREJESTRUJ SIĘ i sprawdź to wszystko osobiście. W trakcie Dni BMW RR importer bawarskiej marki oddaje do Twojej dyspozycji flotę pojazdów serii S, które w bezpiecznych warunkach i pod okiem wykwalifikowanych przewodników będziesz mógł wypróbować i porównać. Testowanie motocykli serii S jest bezpłatne, wiąże się natomiast z wniesieniem przez testującego kaucji wysokości 3000 zł.

BMW Motorrad Polska zaprasza nie tylko posiadaczy motocykli sportowych i miłośników serii S. Tor Poznań czeka również na właścicieli maszyn turystycznych, turystyczno-sportowych, a także motocykli typu naked wszystkich marek. Dla miłośników jazdy po szosie przygotowana zostanie specjalna grupa, która w bezpiecznych warunkach zamkniętego obiektu będzie w stanie sprawdzić możliwości swoje oraz swoich maszyn.

Na miejscu organizator gwarantuje mnóstwo dodatkowych atrakcji wykraczających poza standardy typowych imprez torowych, takich jak siłownia, katering, konkursy i możliwość spróbowania swoich sił na motocyklu off-roadowym! Możesz przyłączyć się do nas na jeden, lub na dwa dni!
Więcej informacji i rejestracje na stronie BMW Motorrad Polska!

KOMENTARZE