fbpx
A password will be e-mailed to you.

W sezonie 2018 impreza odbędzie się na kultowym dla polskiego sportu motorowego Torze Poznań, na który zapraszamy w dniach 16 i 17 maja! Motocykle na wyciągnięcie ręki Czy jesteś zatem ciekaw jak jeżdżą maszyny serii S? Wahasz się pomiędzy wygodnym S1000XR, a poręcznym S1000R? A może po prostu chciałbyś na własnej skórze poczuć moc S1000RR? ZAREJESTRUJ SIĘ i sprawdź […]

W sezonie 2018 impreza odbędzie się na kultowym dla polskiego sportu motorowego Torze Poznań, na który zapraszamy w dniach 16 i 17 maja!

Motocykle na wyciągnięcie ręki

Czy jesteś zatem ciekaw jak jeżdżą maszyny serii S? Wahasz się pomiędzy wygodnym S1000XR, a poręcznym S1000R? A może po prostu chciałbyś na własnej skórze poczuć moc S1000RR? ZAREJESTRUJ SIĘ i sprawdź to wszystko osobiście. W trakcie Dni BMW RR importer bawarskiej marki oddaje do Twojej dyspozycji flotę pojazdów serii S, które w bezpiecznych warunkach i pod okiem wykwalifikowanych przewodników będziesz mógł wypróbować i porównać. Testowanie motocykli serii S jest bezpłatne, wiąże się natomiast z wniesieniem przez testującego kaucji wysokości 3000 zł.

BMW Motorrad Polska zaprasza nie tylko posiadaczy motocykli sportowych i miłośników serii S. Tor Poznań czeka również na właścicieli maszyn turystycznych, turystyczno-sportowych, a także motocykli typu naked wszystkich marek. Dla miłośników jazdy po szosie przygotowana zostanie specjalna grupa, która w bezpiecznych warunkach zamkniętego obiektu będzie w stanie sprawdzić możliwości swoje oraz swoich maszyn.

BMW RR Day 2017 (Circuit SilesiaRing)


REKLAMAREKLAMA


Na miejscu organizator gwarantuje mnóstwo dodatkowych atrakcji wykraczających poza standardy typowych imprez torowych, takich jak siłownia, katering, konkursy i możliwość spróbowania swoich sił na motocyklu off-roadowym! Możesz przyłączyć się do nas na jeden, lub na dwa dni!
Więcej informacji i rejestracje na stronie BMW Motorrad Polska!

KOMENTARZE

REKLAMA