fbpx
A password will be e-mailed to you.

Trwają przygotowania do kolejnej edycji Święconki w Kasku. W tym roku spotkanie odbędzie się 4 kwietnia od godziny 12.00 w Ośrodku Caritas w Przysieku. Jest to wydarzenie przyciągające z roku na rok coraz większą ilość uczestników.

Święconka w Kasku przyciąga wszystkich chcących w ten wyjątkowy sposób spędzić kilka godzin z rodzinami w gronie przyjaciół i ludzi których łączą ciekawe pasje, tradycyjnie przed Wielkanocą poświęcić koszyk, który często zamieniany jest na kask. Jest to symbolem ludzi związanych z pasją ruchu motocyklowego, ale nie tylko. Do grona pasjonatów dołączają strażacy, żołnierze, policjanci, rowerzyści, hokeiści, osoby związane z grupami rekonstrukcji historycznych i wielu innych, chcących w sposób osobisty mieć możliwość złożenia życzeń świątecznych.

Chcąc umilić przybyłym pobyt szykujemy wiele atrakcji – wystawy motocykli zabytkowych, pojazdów wojskowych (w tym przedwojenne pojazdy gąsienicowe). Propagujemy

również bezpieczeństwo w ruchu drogowym i pieszym, rozdając wiele odblasków i pokazując na czym polega pierwsza pomoc.

Staramy się też nagradzać najpiękniejsze wielkanocne kaski nagrodami przygotowanymi przez naszych sponsorów i przyjaciół. Jest to niezwykle ciepłe, pełne rodzinnej atmosfery spotkanie, które w sposób niezwykły przygotowuje nas do świąt Wielkanocnych.

KOMENTARZE