fbpx
A password will be e-mailed to you.

SW-MOTECH jest znanym i docenianym w ponad 50 krajach producentem akcesoriów motocyklowych (zarówno na rynku wtórnym, jak i wyposażenia fabrycznego). Ponad 15 lat doświadczenia owocuje tworzeniem sprzętu bardzo dopracowanego.REKLAMA Produkty SW-Motech są zawsze w pełni kompatybilne z innymi elementami, zawierają klarowne instrukcje sprawiające, że dodawanie nowych akcesoriów nie tylko nie sprawia kłopotów, lecz jest przyjemnością. […]

SW-MOTECH jest znanym i docenianym w ponad 50 krajach producentem akcesoriów motocyklowych (zarówno na rynku wtórnym, jak i wyposażenia fabrycznego). Ponad 15 lat doświadczenia owocuje tworzeniem sprzętu bardzo dopracowanego.


REKLAMA

Produkty SW-Motech są zawsze w pełni kompatybilne z innymi elementami, zawierają klarowne instrukcje sprawiające, że dodawanie nowych akcesoriów nie tylko nie sprawia kłopotów, lecz jest przyjemnością. Wszystko jest jednak podporządkowane optymalnej funkcjonalności i nadrzędnej zasadzie maksymalnego bezpieczeństwa maszyny, bagażu, jak i samego motocyklisty.

Co oferuje SW-MOTECH

Wachlarz produktów SW-Motech Bags-Connection zawiera 4 główne kategorie:

Nowości na sezon 2014

Sakwy DAKAR

Fot. SW-MOTECH

Niezależnie od tego, jak długo jedziesz i jak ciężka jest twoja trasa, dzięki swojej budowie sakwy Dakar pomogą przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach. Sakwy Dakar wykonane są z bardzo odpornego materiału (1680 Ballistic-Nylon), a lekki i zapewniający dużą stabilność zestaw stelaży sprawi, że daleka podróż stanie się jeszcze przyjemniejsza. Zestaw zawiera 2 sakwy zewnętrzne, 2 wodoodporne wewnętrzne oraz zestaw stelaży dedykowany do konkretnego motocykla.

Torba MAVI

Fot. SW-MOTECH

To wielofunkcyjna torba o pojemności 3 litrów, jest całkowicie wodoodporna i oddychająca. Wykonana z odpornego na ścieranie i nagrzewanie oraz bardzo elastycznego materiału TPU. Dodatkowo ma funkcję zmodyfikowania jej tak, by mogła służyć jako saszetka biodrowa. Wyposażono ją również w odblaskowe elementy dzięki którym poprawia widoczność.


REKLAMAREKLAMA


Tylna torba DRYBAG (250/450 i 360/600)

Fot. SW-MOTECH

Są to doskonale wodoodporne i uniwersalne torby pasujące do prawie wszystkich modeli motocykli. Umożliwią Ci zabezpieczenie swoich pakunków przed nawet najgorszymi warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV oraz zabrudzeniami. Ich stabilność w czasie jazdy jest gwarantowana  4 solidnymi punktami mocowania. Możliwe jest również montowanie ich jedna na drugiej.

Poduszki AIRHAWK

Fot. SW-MOTECH

System połączonych komór powietrznych tych poduszek gwarantuje maksymalne dopasowanie i komfort. Dzięki niemu ciężar rozkłada się równomiernie, a sama poduszka dopasowuje się do osoby siedzącej. Jest to idealne rozwiązanie na długą trasę.

Akcesoria do BMW

Mamy też dobrą wiadomość dla posiadaczy nowego BMW R1200 GS. SW-MOTECH przygotował specjalnie dla Was komplet akcesoriów. Zobaczcie nowy katalog i wybierzcie z niego najlepsze rozwiązania dla swojej maszyny, a każda wyprawa i przejażdżka stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Fot. SW-MOTECH

KOMENTARZE

REKLAMA