fbpx
A password will be e-mailed to you.

Suzuki proponuje na ten sezon nową kolekcję odzieży motocyklowej – markowe ciuchy za całkiem przystępne ceny.

Traveler

W sezonie 2013 dostępne są dwa całkowicie nowe komplety tekstylne, trzy nowe modele rękawic oraz przeciwdeszczówki w dwóch wariantach: kombinezon lub kurtka ze spodniami.

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

Komplet turystyczny Traveler to praktyczny, całosezonowy zestaw składający się z kurtki typu ¾ – trójwarstwowej z płynną regulacją kołnierza i wodoodpornymi kieszeniami (659 zł) – oraz wygodnych, dwuwarstwowych spodni (429 zł). Dbając o swoje bezpieczeństwo, warto także zaopatrzyć się w protektor KNOX na plecy.

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

GT

Komplet sportowy GT składa się z krótkiej, trójwarstwowej, sportowej kurtki (549 zł) oraz dwuwarstwowych spodni (399 zł). W tej serii również znajduje się protektor na plecy marki KNOX.

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

Rękawice

Dodatkowo, motocykliści mogą wybierać w szerokiej ofercie rękawic Suzuki. Model Całosezonowe rękawice turystyczne Storm wykonane są z nubuku i mocnego materiału Polydura 600D (199 zł). Wodoodporne rękawice Zonda zapewnią komfort nawet w deszczowe dni, ponieważ posiadają membraną wewnętrzną wykonane z odpornej na przetarcia Cordury.

Fot. Suzuki

Fot. Suzuki

W salonach Suzuki można również kupić komplety przeciwdeszczowe ProDry. To wygodne i zarazem szczelne przeciwdeszczówki wykonane z materiału Polytex210D. Doskonałą widoczność w każdych warunkach zapewnia ich kombinacja kolorów: czerń – neonowy pomarańcz – biel. Odzież z serii ProDry dostępna jest w formie jednoczęściowego kombinezonu (259 zł) lub kurtki (149 zł) i spodni (99 zł).

Zobacz także

Odzież i akcesoria motocyklowe 2013: nowe technologie

Fot. materiały producenta

Fot. materiały producenta

Motocykl i moda, czyli Ducati i Diesel

Fot. Ducati

Fot. Ducati

KOMENTARZE