fbpx
A password will be e-mailed to you.

“Moje Suzuki” to świeżo odpalona aplikacja przeznaczona dla posiadaczy samochodów, motocykli i silników zaburtowych tej japońskiej marki. Za pomocą przyjaznego interfejsu w smartfonie użytkownik może uzyskać dostęp do najważniejszych informacji o historii swojego motocykla, a także wielu innych przydatnych funkcjonalności.

Używając tej aplikacji można wyszukać najbliższego lub innego, konkretnego dilera Suzuki i za pomocą kilku kliknięć skontaktować się z doradcą serwisowym np. w celu umówienia przeglądu w ASO. Aplikacja  automatycznie wyświetli na ekranie smartfona powiadomienie o nadchodzącym przeglądzie lub zaproszenie do serwisu na akcję serwisową.

Advertisement

Zarejestrowany użytkownik może uzyskać dostęp do historii serwisowej pojazdu, statusu gwarancji fabrycznej, programu Service Care, a także sprawdzić datę ważności ubezpieczenia Suzuki Assistance oraz dostępne opcje pomocy.

Ale są tez inne udogodnienia. Przy użyciu tej „apki” można również wezwać pomoc w ramach usługi Suzuki Assistance wraz z możliwością pozyskania lokalizacji, gdyby doszło do konieczności wezwania służb ratunkowych w miejsce zdarzenia. Klienci korzystający z Programu Serwisowego Suzuki mogą sprawdzić status wirtualnej karty.Aplikacja „Moje Suzuki” oferuje dostęp do najświeższych informacji produktowych  marki, a także dodatkowych ciekawych funkcji, jak np. pogoda żeglarska dla użytkowników silników zaburtowych.

Ponadto użytkownik może skontaktować się bezpośrednio z dilerem lub Suzuki Motor Poland za pośrednictwem formularza znajdującego się w aplikacji. Wystarczy wybrać rodzaj produktu i temat, którego dotyczy zgłoszenie.

Instalacja aplikacji nie jest wyjątkowo skomplikowana. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy pobrać oprogramowanie na telefon komórkowy ( z systemem Android lub iOS), a następnie zarejestrować w aplikacji swój produkt wpisując podstawowe dane lub po prostu skanując dowód rejestracyjny.

Z aplikacji „Moje Suzuki” mogą również korzystać osoby, które formalnie nie są właścicielami pojazdu lub silnika zaburtowego, ale posiadają stosowne upoważnienie. Dotyczy to również drugich i kolejnych właścicieli produktów japońskiej marki. Do rejestracji wystarczy wtedy specjalny kod który zostanie wygenerowany podczas wizyty u któregokolwiek dilera Suzuki.

Jeżeli jesteś posiadaczem motocykla Suzuki warto zainstalować sobie w telefonie tę aplikację, informatycy mocno się nad nią napracowali i rzeczywiście ułatwi życie w różnych sytuacjach.

Oto szczegółowa lista funkcji aplikacji „Moje Suzuki”:

 • szybka rejestracja konta użytkownika i możliwość dodania pojazdu/silnika do aplikacji, m. in. poprzez skanowanie dowodu rejestracyjnego
 • możliwość udostępnienia dostępu do danych pojazdu w aplikacji innemu użytkownikowi
 • wyświetlanie historii serwisowej posiadanego samochodu, motocykla lub silnika zaburtowego
 • wyświetlanie informacji na temat gwarancji oraz statusu programu Service Care
 • wyświetlanie informacji o zbliżających się oraz rekomendowanych terminach przeglądów z przejrzystym formularzem ułatwiającym umówienie wizyty
 • powiadomienia i informacje o akcjach przywoławczych
 • status ubezpieczenia Suzuki Assistance, data ważności, dostępne usługi oraz możliwość wezwania pomocy bezpośrednio z aplikacji
 • informacje o Programie Serwisowym Suzuki i status posiadanej karty rabatowej
 • powiadomienia o akcjach specjalnych dopasowanych do posiadanego produktu
 • aktualności produktowe od Suzuki
 • pogoda żeglarska oraz baza znaków wodnych (dla posiadaczy silników zaburtowych)
 • lista dilerów Suzuki z mapą, możliwością wybrania preferowanego dilera i wygodnymi opcjami kontaktu
KOMENTARZE