fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na nowe GSX-Ry czekamy już od dawna. Fani marki, po zobaczeniu tego konceptu, będą jednak zapewne zawiedzeni.

Koncepcyjne motocykle są zwykle futurystyczne, inne, ciekawe lub tak dziwne, że ciężko jest o nich nie dyskutować. Suzuki jednak postanowiło pokazać coś co ciężko jest nazwać nawet koncepcyjnym motocyklem. Trochę wyrzeźbionej pianki ze światłami to zdecydowanie nie to na co czekaliśmy!

Advertisement

Producent podkreśla, w informacji prasowej, że jest to zarys w jakim kierunku będzie szła stylistyka maszyn. Mówi też o ekonomiczności i osiągach swoich rzędowych silników. Jak dla nas, po tak długim oczekiwaniu na nowości w ofercie Suzuki to nadal za mało.

Advertisement

Oprócz koncepcyjnej ”maszyny„ na wystawie Tokyo Motor Show producent zamierza pokazać także skuter – Hustler Scoot. Pojazd będzie miał pojemność 50 ccm, całkiem ciekawą stylistykę i będzie wyposażony w walizkę. Jak mówi Suzuki tę ostatnią będzie można zabrać ze sobą kiedy zejdziemy z jednośladu. ma się w niej zmieścić na przykład rakieta tenisowa. Osobiście wydaje mi się, że gdyby Hustler miał pojemność 125 ccm miałoby to jeszcze jakiś sens. W naszych warunkach bowiem 50-tki po prostu przestają się sprzedawać. Suzuki najwyraźniej liczy jednak na to, że znalazło jakąś rynkową niszę…

KOMENTARZE