fbpx
A password will be e-mailed to you.

Z szóstego pola w klasie Supersport startować będzie Daniel Bukowski, który podczas pierwszej sesji kwalifikacyjnej w ulewnym deszczu miał drugi czas. Przyzwoicie spisali się też pozostali zawodnicy zespołu. Szymon Strankowski jest drugi wśród zawodników walczących o tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski Superstock 600, Bartek Wiczyński jest 11 w Superstock 1000, a Mariusz Durynek 24 w Superbike. […]

Z szóstego pola w klasie Supersport startować będzie Daniel Bukowski, który podczas pierwszej sesji kwalifikacyjnej w ulewnym deszczu miał drugi czas. Przyzwoicie spisali się też pozostali zawodnicy zespołu. Szymon Strankowski jest drugi wśród zawodników walczących o tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski Superstock 600, Bartek Wiczyński jest 11 w Superstock 1000, a Mariusz Durynek 24 w Superbike.
Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:


REKLAMA

„W sobotę pogoda w Brnie była koszmarna i najważniejsze było zakwalifikować się do wyścigów z dobrych pozycji. Nie chcieliśmy ryzykować wywrotek i teraz spokojnie czekamy na wyścigi. Wierzę, że w każdej klasie możemy liczyć na podium, ale jak będzie okaże się jutro.”

Wyniki kwalifikacji Brno:

Superbike:

1 Radek Rous2 Berto Camlek3 Michal Filla4 Marko Jerman5 Janusz Oskaldowicz …7 Andy Meklau24 Mariusz Durynek

Supersport:

1 Thomas Berghammer2 Stefan Kerschbaumer3 Igor Kalab4 Marek Szkopek5 David Latr6 Daniel Bukowski …20 Szymon Strankowski (2 Junior Superstock 600)

Superstock 1000:1 Ondrej Jezek2 Michal Filla3 Andy Meklau4 Gwen Giabbani5 Michal Drobny …11 Bartek Wiczyński


REKLAMAREKLAMA


Wypowiedzi zawodników Suzuki GRANDys duo po kwalifikacjach:

Daniel Bukowski

Bartek Wiczyński

Andy Meklau

Marko Jerman

Mariusz Durynek

Źródło Suzuki GRANDys duo

KOMENTARZE


REKLAMA