fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pracowity weekend czeka naszego juniora, Szymona Strankowskiego, który na torze pojawi się tuż po egzaminach maturalnych i praktycznie bez treningów przystąpi do kwalifikacji. Mamy jednak nadzieję, że poradzi sobie na wymagającym torze. W Brnie nie zabraknie Andy Meklaua, Bartka Wiczyńskiego, Marko Jermana i Mariusza Durynka.REKLAMA Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo: „Przyjeżdżamy do Czech pełni […]

Pracowity weekend czeka naszego juniora, Szymona Strankowskiego, który na torze pojawi się tuż po egzaminach maturalnych i praktycznie bez treningów przystąpi do kwalifikacji. Mamy jednak nadzieję, że poradzi sobie na wymagającym torze. W Brnie nie zabraknie Andy Meklaua, Bartka Wiczyńskiego, Marko Jermana i Mariusza Durynka.


REKLAMA

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

„Przyjeżdżamy do Czech pełni nadziei na dobre wyniki, po słabszym początku na Slovakiaring. Mam nadzieję,że tym razem wywieziemy więcej niż jeden puchar, chociaż liczymy się z silną jak zawsze konkurencją Alpe Adria. Andy jest trochę poobijany po wypadku na Słowacji i będziemy go oszczędzać tym razem, ale wierzę, że pokaże swoje możliwości. Daniel też ma się jeszcze oszczędzać w ten weekend. Największym zmartwieniem jest jednak pogoda, ponieważ wyścigi w zimnie i deszczu nie należą do przyjemnych. Mam nadzieję, że złe prognozy się nie sprawdzą i w niedzielę zaświeci słońce.”

 

Plan drugiej rund Alpe Adria i WMMP w Brnie:

Sobota:10.00- 1 trening kwalifikacyjny Superstock 100010.40- 1 trening kwalifikacyjny Supersport11.20- 1 trening kwalifikacyjny Superbike15.00- 2 trening kwalifikacyjny Superstock 100015.40- 2 trening kwalifikacyjny Supersport16.20- 2 trening kwalifikacyjny Superbike


REKLAMAREKLAMA


Niedziela:9.30- rozgrzewka Superstock 10009.50- rozgrzewka Supersport10.10- rozgrzewka Superbike14.00- wyścig Superstock 1000 (10 okrążeń)14.55- wyścig Supersport (10 okrążeń)15.55- wyścig Superbike (12 okrążeń)

 

Film z przejazdu Daniela Bukowskiego w Brnie.

Źródło Suzuki GRANDys duo

KOMENTARZE


REKLAMA