fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zespół Suzuki GRANDys duo jako pierwszy w Polsce postanowił zdobyć fundusze na starty w sezonie 2012 poprzez aukcję na portalu aukcyjnym.

Przedmiotem licytacji jest miano sponsora tytularnego zespołu Suzuki GRANDys duo. Osoba lub firma, która wylicytuje najwyższą sumę będzie w sezonie 2012 miała prawa do pierwszego członu nazwy zespołu (XXX Suzuki GRANDys duo), wykorzystania marketingowego zespołu i jego sukcesów. Oferta zawiera standardowe działania marketingowe jak i malowanie motocykli, kombinezonów i innych elementów zespołu w barwy sponsora. W zależności od uzyskanych środków zespół planuje starty w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, Alpe Adria i mistrzostwach Świata Endurance.


REKLAMA

W przypadku nieosiągnięcia minimalnej kwoty licytacja zostanie uznana za niebyłą. Informacje o zespole dostępne są na stronie www.grandysduo.com lub na profilu teamu http://www.facebook.com/Suzuki.GRANDys.duo
Suzuki GRANDys duo to najlepszy polski zespół w wyścigach motocyklowych. Od początku swojego istnienia praktycznie co roku zdobywaliśmy tytuły w klasyfikacji zespołowej, a w sezonie 2009 wygraliśmy wszystko w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Indywidualnie Mistrzami Polski zostali Kenny Foray w klasie Superstock 600, Gwen Giabbani w Superstock 1000 i Andy Meklau w Superbike. Odebraliśmy także trofea w klasyfikacjach zespołowych i producentów (dla Suzuki) we wszystkich trzech klasach. W sezonie 2010 w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, indywidualnie Mistrzami Polski zostali Marko Jerman w klasie Supersport, Andy Meklau w Superstock 1000. Gwen Giabbani został V-ce Mistrzem Polski w Superbike, oraz wygrał Formułe X-Treme. Odebraliśmy także najwyższe trofea w klasyfikacjach zespołowych i producentów (dla Suzuki) w klasach Superbike i Superstock 1000. Sezon 2011 to kolejne tytuły dla Andy Meklau w klasie Superbike i Superstock 1000. Daniel Bukowski wygrał Supersport, a Greg Junod zajął drugie miejsce w Superbike. Po raz kolejny byliśmy nagradzani w klasyfikacjach zespołowych i producentów. W sezonie 2012 zamierzamy kontynuować dobrą passę na arenie krajowej i międzynarodowej.

Aby zobaczyć licytację kliknij tutaj.


REKLAMAREKLAMA


Źródło: Suzuki GRANDys duo Team

KOMENTARZE


REKLAMA