fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od publikacji tekstu na temat motocykla Suzuki SV 1000. W trakcie publikowania materiału zdaliśmy sobie sprawę, że najstarsze modele już niedługo (za 3 lata) skończą 20 wiosen! Niewyobrażalne jak ten czas leci. Chwilę później zaczęliśmy się zastanawiać czy nadal można kupić oryginalne części do starszych motocykli i być pewnym ich jakości.

Miejsc w sieci, w których znajdziecie oryginalne części do motocykli jest bez liku. Najwięcej znajdziecie ich na portalach aukcyjnych. Problem jednak polega na małej loterii w doborze części i często, niestety, jakości. Jak pewnie dobrze już wiecie, do jednego modelu motocykla może iść kilka rodzajów np. klocków hamulcowych, a to ciągnie za sobą komplikacje w doborze tego odpowiedniego numeru seryjnego części.

Zamów to czego potrzebujesz

Na szczęście są sklepy, w których ten problem został zminimalizowany za pomocą specjalnej wyszukiwarki – dzięki niej trudno jest się pomylić – zresztą jeśli nie jesteśmy pewni to możemy zadzwonić do sprzedawcy, a ten bez problemu pomoże nam w doborze części.

Suzuki. Części oryginalne

Pomyśleliśmy sobie, że wyszukamy części sprzęgła do modelu GSX-R 750 z roku 2012. W bardzo prostej wyszukiwarce wybraliśmy rok, model i… naszym oczom ukazała się cała lista podzespołów, w której szybko odnaleźliśmy to co nas interesowało. Każdy element sprzęgła jest wyszczególniony specjalnym numerkiem dzięki, któremu możemy ustalić w rozmowie ze sprzedawcą dostępność danej części.

Tu przechodzimy do bardzo ważnej kwestii, a więc weryfikacji i wysyłki. Po pierwsze: nasz wybór możemy zweryfikować w rozmowie ze sprzedawcą. Po drugiej stronie siedzą ludzie, którzy znają się na swojej robocie i zwyczajnie zależy im żeby sprzedać Ci dobrą część – nikt przecież nie lubi ogarniać zwrotów. Druga sprawa, to kwestia samej wysyłki. Dzięki takim stronom możemy bez problemu i przede wszystkim bez wychodzenia z domu zamówić części do motocykla i dzięki temu spędzić czas kwarantanny w garażu – brzmi to całkiem sympatycznie przyznacie.

Oryginalne części do Suzuki dorwiesz w sklepie: suzuki.sklep.pl

Strona sklepu

 

KOMENTARZE