fbpx
A password will be e-mailed to you.

Burgman Executive na pierwszy rzut oka poraża wielkością. Po zajęciu miejsca na wielkiej kanapie i przejechaniu kilku kilometrów przekonujemy się, że jest to wspaniały i zadziwiająco łatwy w prowadzeniu pojazd.

Suzuki Burgman Executive 650 to maksi skuter dla wymagających. Pod owiewkami pracuje dwucylindrowe serce chłodzone cieczą generujące 56 KM i aż 62 Nm. Ten skuter polecamy zatem, ze względu na moc i gabaryty, raczej bardziej doświadczonym kierowcom.

Suzuki postarało się aby ten pojazd po prostu zachwycał. Łatwe prowadzenie oraz komfort podczas jazdy były chyba priorytetem dla inżynierów marki. Co ciekawe na pokładzie wersji Executive znajdziemy kilka bardzo praktycznych i przydatnych rozwiązań takich jak: podgrzewane manetki i siedzenie, elektrycznie składane lusterka czy w końcu regulowaną szybę. Warto też przypomnieć, że na pokładzie Burgmana 650 pracuje skrzynia biegów SECTV. Kierowca ma do wyboru zdać się na automat lub przejąć kontrolę i samodzielnie, za pomocą przycisków na kierownicy, decydować o przełożeniu.

Niestety Suzuki Burgman Executive 650 nie jest najtańszym pojazdem w portfolio marki. Czy opłaca się zatem wydać około 40 tys. na maksi skuter? Obejrzyjcie test wideo przygotowany przez naszych kolegów z portalu Skuterowo.com.

Więcej o Suzuki Burgman Executive 650 znajdziecie na Skuterowo.com. Subskrybuj Skuterowo.com na YouTube.

KOMENTARZE

Advertisement