fbpx
A password will be e-mailed to you.

14 000 kibiców, najlepsi na świecie zawodnicy, potężne emocje i szalona walka Tadka Błażusiaka z Billy Boltem! Mistrzostwa Świata SuperEnduro trzeba zobaczyć.

Jeżeli przed startem sezonu Mistrzostw Świata SuperEnduro 2019/2020 baliście się o niedosyt emocji ze względu na brak broniącego tytułu Coltona Haakera i Cody’ego Webba to po inauguracji w Krakowie możecie odetchnąć z ulgą. Będzie się działo przez cały sezon! Powrót Billego Bolta i Jonnego Walkera do cyklu spokojnie to rekompensuje chociaż obecność amerykańskiego duetu mogła by dołożyć jeszcze trochę ognia do rywalizacji. O ile JonnyWalker jeszcze się nie rozkręcił na miarę swoich możliwości o tyle Billy Bolt czarował swoją bajeczną techniką od samych treningów.


REKLAMA

Wieczór Billego Bolta

Podczas wyścigów dołożył do tego potężną dawkę motywacji pokazania pełnej gotowości do wygrywania, mimo niepełnej sprawności jednej z nóg. Billy jako pierwszy pokazał, jak uciszyć wypełnioną po brzegi Tauron Arenę wprawiając 14 000 kibiców w osłupienie. Nawet niepokonany do tej pory w Krakowie Taddy Błażusiak nie zdołał obronić zwycięskiej passy przed Brytyjczykiem, któremu nikt nie powiedział, że się nie wygrywa z królem SuperEnduro na jego własnym podwórku. Billy Bolt bez ogródek walczył z Tadkiem chcąc go zdetronizować.

Mimo, że Taddy w pięknym stylu wygrał drugi wyścig z odwróconą kolejnością zostawiając Billego Bolta daleko z tyłu, to Billy po wyszarpanej wygranej w pierwszym biegu, pokazał w finałowym starciu fenomenalną jazdę przejeżdżając przez piekielnie wymagające przeszkody z dziecięcą łatwością. To będzie wymagający sezon dla Tadka Błażusiaka w drodze do 7. złota. Takie tytuły smakują jednak najbardziej, więc tym bardziej z ekscytacją czekamy na dalszą część sezonu Mistrzostw Świata SuperEnduro.


REKLAMAREKLAMA


Skrót wideo SuperEnduro Kraków:

 

Wyniki SuperEnduro Kraków 2019:

  1. Billy Bolt – 63 punkty
  2. Tadeusz Błażusiak – 55 pkt
  3. Alfredo Gómez – 45 pkt
  4. Jonny Walker – 41 pkt
  5. Blake Gutzeit – 29 pkt

Klasyfikacja generalna Mistrzostw Świata SuperEnduro 2019/2020:

  1. Billy Bolt
  2. Tadeusz Błażusiak
  3. Alfredo Gómez
  4. Jonny Walker
  5. Blake Gutzeit
KOMENTARZE


REKLAMA