fbpx

W sklepie Louis kochają klasyki, dlatego teraz pod marką Gazzini  dostępna jest szlachetna stalowa kierownica, która doskonale pasuje do wszelkiej maści klasycznych youngtimerów. Czy to duże japońskie UJM-y, czy niemieckie i włoskie retro nakedy, każdy z tych motocykli będzie z nią świetnie wyglądał.

Gazzini to marka własna sklepu Louis, oferująca szeroki pakiet części i akcesoriów do odbudowy i przeróbek motocykli klasycznych. Przedstawiana dziś kierownica ma kształt wzorowany na tych używanych przez Cracks podczas zawodów US-Superbike pod koniec lat 70. XX wieku.

Materiał, z jakiego jest wykonana, to stal – nierdzewna, stabilna, wytrzymała i oczywiście szlachetna! Szykowny wygląd zawdzięcza również finezyjnemu, satynowemu wykończeniu powierzchni. 

Średnica rury to typowe 22 milimetry, co jest zgodne ze stylem, a także gwarantuje bezproblemowy montaż na większości motocykli. Szerokość kierownicy wynosi 761 milimetrów, a zatem nieco więcej niż popularnych, seryjnie montowanych elementach. Wymaga mniejszego nakładu siły i zapewnia łatwiejszą zmianę kąta nachylenia.

 Sportowa kierownica ze stali nierdzewnej marki Gazzini jest efektownym dodatkiem tuningowym, mającym wpływ na wygląd, ergonomię i sterowność. Dostępna wyłącznie w Louis.KOMENTARZE