fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pokazy Stunt Wars Poland są nieodłączną częścią Poznań Motor Show. W tym roku na Placu Marka zaprezentuje się czterech, niezwykłych kaskaderów. Poznajcie szczegóły tego wydarzenia!

Rafał „Stunter13” Pasierbek

„Stunter13” to światowa ikona i prawdziwa legenda akrobatyki motocyklowej. Znany na całym świecie zawodnik, team-rider Yamaha oraz Monster Energy. Wielokrotny Mistrz Świata, który ze swoimi pokazami był już na wszystkich kontynentach, a przebieg na jednym kole ma większy niż niejeden zawodowy kierowca. Dawid ,,Procent” Marach

„Procent” pochodzi z Bydgoszczy. Trenuje stunt od 17 lat, a od 7 robi to zawodowo. Jest czynnym zawodnikiem biorącym udział w zawodach i pokazach w całej Europie. W ciągu sezonu daje około 400 występów, a co za tym idzie – jest bardzo rozpoznawalnym i doświadczonym zawodnikiem. W ostatnich latach cały sezon letni spędza biorąc udział w ekstremalnym show w parku rozrywki z ekipą Energylandia Extreme. Motocykle to jego całe życie – praca oraz pasja. Na Poznań Motor Show będzie jeździł motocyklem Kawasaki 636.

Kamil „Nikson” Nikliborc 

„Nikson” ma 27 lat i pochodzi z Oświęcimia. Trenuje stunt od 11 lat, od 3 sezonów razem z grupą kaskaderów Energylandia Extreme robi pokazy w największym parku rozrywki w Europie. Jest zawodnikiem i bierze czynny udział w zawodach na całym świecie, m.in. Stunt Master Cup Arab Emirates, Stunt Champ Soczi, Czech Stunt Day czy Stunt Wars Poland. Obecnie pokazy jeździ motocyklem Kawasaki 636. Maciej „DOP” Bielicki

„DOP” trenuje stunt od 17 lat i jest weteranem tego sportu w Polsce. W 2016 roku przesiadł się z motocykli sportowych na ciężkie Harleye. W 2017 roku pobił rekord Guinnessa w długości palonej gumy – 4480m na motocyklu Harley-Davidson Street Rod. Aktualnie do stuntu używa Sportstera 1200, Road Kinga 1450, Buella xb9 oraz Fat Boba 1600. Niektóre z nich z pewnością zobaczycie na pokazach Stunt Wars Poland podczas Poznań Motor Show.

Advertisement

Pokazy Stunt Wars Poland odbędą się we wszystkie dni targów, w godzinach 11:00, 13:30 oraz 16:00.

KOMENTARZE