fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przygotowania do Rajdu Dakar już w końcowej fazie. Red Bull prezentuje w tym wideo swoich zawodników, a wśród nich Kubę Przygońskiego.

Na Dzikim Zachodzie są kowboje. A we Francji, a dokładniej w jej małej południowo-wschodniej części – strażnicy zwani „gardianami”. Oni również jeżdżą konno i pilnują bydła. Noszą też kowbojskie buty, koszule w kratę i wielkie kapelusze. Śmiało można by pomyśleć, że zgubili się podczas nagrywania remake’u „Jeźdźca znikąd”…


REKLAMA

Poznajcie więc Gardianów Dakaru: Kubę Przygońskiego, Marca Comę, Heldera Rodriguesa, Sama Sunderlanda i Matthiasa Walknera, którzy próbują wytropić Stéphane Peterhansela, Carlosa Sainza oraz Cyrila Despresa i rozgrzewają swoje maszyny przed Rajdem Dakar 2015.


REKLAMAREKLAMA


W filmie „Strażnicy Dakaru” pokazaliśmy ich z nieco innego punktu widzenia. Gardianami tym razem są zawodnicy Red Bull Desert Wings, ujeżdżający motocykle KTM i Honda zamiast koni. „Bykami”, które próbują poczuć zew wolności, są z kolei Peugeoty 2008 DKR, prowadzone przez Cyrila Despresa, Stéphane’a Peterhansela i Carlosa Sainza. Oczywiście nie byłby to film o Dakarze, gdyby zabrakło potężnej ciężarówki zespołu Kamaz Master.

KOMENTARZE


REKLAMA