fbpx
A password will be e-mailed to you.

W dziewiątym odcinku serii pt. „W moim garażu” znalazł się Stanisław Myszkowski, twórca Game Over Cycles oraz biznesmen, który w Rzeszowie prowadzi salon Harley-Davidsona. Myszkowski i tworzone przez niego od roku 2012 motocykle zdobywają nagrody na najbardziej prestiżowych, światowych konkursach.

Jednak najbardziej znanym projektem GOZ oraz Stanisława Myszkowskiego był Behemoth Bike, motocykl inspirowany twórczością zespołu Behemoth oraz scenicznym wizerunkiem jego lidera, Adama „Nergala” Darskiego.

Historia Staszka Myszkowskiego jest tak niesamowita, że 91 Frames postanowiło stworzyć aż dwa odcinki na jego temat. Oto pierwszy z nich:

„W moim garażu” to nowa seria krótkich filmów dokumentalnych, w których występują pasjonaci mechaniki i różnego rodzaju pojazdów. Oprowadzają oni widzów po swoich garażach i pokrótce opowiadają o każdym motocyklu i aucie. Czasem rozmowa trwa o wiele dłużej i jej fragmenty będą publikowane w kolejnym cyklu materiałów. Za produkcję, czyli planowanie, filmowanie, zdjęcia, postprodukcję obrazu i dźwięku odpowiada ekipa 91 Frames: Maciej Telicki, Jakub Tujaka i Paweł Tujaka.

KOMENTARZE