fbpx
A password will be e-mailed to you.

2021 rok obfituje w nowości produktowe, a SPYKE przygotował serię akcesoriów na wiosenne otwarcie, w tym plecaki. Jeśli szukasz sposobu na bezpieczne przewożenie swoich rzeczy koniecznie sprawdź najnowsze produkty o nazwach Aqua i Urbex.

AQUA to całkowicie wodoodporny plecak, który stawi czoła nawet największej ulewie. Wewnętrzne kieszenie oraz liczne regulacje czynią go bardzo praktycznym i łatwym w dostosowaniu do Twoich potrzeb.  Solidna konstrukcja, ergonomiczny i klasyczny design sprawi, że Aqua może stać się twoim ulubionym plecakiem na lata!

Pojemność plecaka to 30 litrów. Dostępny jest w kolorze czarnym. Sprawdź ofertę I’M Ready, gdzie znajdziesz model AQUA.Spyke AQUA

Spyke AQUA

Natomiast model URBEX to plecak idealny do spakowania rzeczy do pracy. Sprawdzi się również w dalszych wyprawach, nie tylko tych na motocyklu. Wewnętrzne kieszenie oraz regulacje pozwolą skonfigurować plecak adekwatnie do Twoich potrzeb. Ponadto, liczne odblaskowe wstawki zapewnią bezpieczeństwo na drodze.

Advertisement

Plecak ma pojemność 20 litrów i dostępny jest w czarnym kolorze. Model URBEX znajdziesz w ofercie I’M ReadySpyke URBEX Spyke URBEX
Wszystkie sklepy stacjonarne, w których można zakupić produkty Spyke – znajdziesz tutaj.

Pobierz katalog SPYKE – kliknij tutaj.

Dołącz do SPYKE na Facebooku.

KOMENTARZE