fbpx

Piękna, letnia pogoda sprzyja do jazdy na motocyklu – nie tylko w dłuższe trasy, ale też na torach wyścigowych. Jeśli szukasz kombinezonu, który idealnie sprawdzi się np. podczas track day’ów, to z pomocą przychodzi Spyke z nową, wakacyjną ofertą!

SPYKE Aragon Race – Dla najbardziej wymagających

Jednoczęściowy kombinezon SPYKE Aragon Race został wykonany z niezwykle wytrzymałej skóry bydlęcej 1.2/1.3 mm oraz elastycznej skóry kangurzej o grubości 0.9/1mm . Przy produkcji tego modelu zastosowano certyfikowane ochraniacze zgodne z normą PN EN 1621-1:2012 oraz szwy wykonane zgodnie z normą EN 17092:2020. Aragon Race to także dobrze dopasowany sportowy krój, wypinana do prania podszewka oraz neoprenowe wstawki, których zadaniem jest chłonięcie potu oraz poprawa komfortu kierowcy.

Kombinezon dostępny jest TUTAJ w cenie 3143 zł.

SPYKE Estoril Race – wyróżnij się na torze

Zastosowana skóra bawola 1,2/1,3mm zapewnia ochronę motocykliście zaś elastyczne wstawki X-STRETCH umożliwiają pełną swobodę ruchów i dopasowanie do męskiej sylwetki. Wszystkie obszary szwów, czyli miejsca najbardziej narażone na przetarcie, zostały wzmocnione zgodnie z normą bezpieczeństwa EN 17092:2020. Certyfikowane ochraniacze barków, łokci oraz kolan, w które został wyposażony SPYKE Estoril Race, zostały zatwierdzone zgodnie z normą PN EN 1621-1:2012. Kombinezon wyposażony jest w wymienne slidery kolan i łokci. Specjalny krój kombinezonu pod kształt pozycji wyścigowej zapewni komfort w trakcie jazdy. Estoril Race jest dostępny aż w sześciu wersjach kolorystycznych.

Kombinezon dostępny jest TUTAJ w cenie 2093 zł.

SPYKE Estoril Sport Lady – dwuczęściowy kombinezon stworzony dla Pań

Dwuczęściowy kombinezon połączony zamkiem błyskawicznym daje możliwość noszenia kurtki i spodni razem lub osobno. Elastyczny materiał zapewnia bardzo dobre dopasowanie                i wygodę w trakcie jazdy. Perforowane skórzane panele na klatce piersiowej, plecach, rękawach i udach zapewniają lepszą wentylację. Kombinezon posiada dodatkowo regulację w pasie. Ochraniacze ramion, łokci, bioder i kolan CE zostały zatwierdzone zgodnie z normą PN EN 1621-1:2012.

Kombinezon dostępny jest TUTAJ w cenie 1794 zł.

SPYKE Assen Race 2.0 oraz Assen Sport 2.0 – zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie

Jednoczęściowy i dwuczęściowy kombinezon Spyke Assen Race 2.0 jest ulepszoną wersją starszego modelu z serii Assen. Posiada bardziej wydajną wentylację, która wpływa na jeszcze większy komfort podczas jazdy w ciepłe dni w porównaniu do poprzednika.

W produkcji kombinezonu zastosowano bydlęca skóra o grubości 1,2/1,3mm zaś wszystkie obszary szwów, czyli miejsca najbardziej narażone na przetarcie, zostały wzmocnione zgodnie z normą bezpieczeństwa EN 17092:2020. SPYKE Assen posiada garb poprawiający aerodynamikę. Specjalny krój kombinezonu pod kształt pozycji wyścigowej zapewnia najlepszy komfort w trakcie jazdy. Na rękawach i nogawkach umieszczono zamki błyskawiczne flat-lock z autoblokadą.

Kombinezon Assen Race 2.0 dostępny jest TUTAJ w cenie 2268,50 zł.

Kombinezon Assen Sport 2.0 dostępny jest TUTAJ w cenie 2268,50 zł.

KOMENTARZE