fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kolekcja Contemporary to esencja tego, czym jest dziś stylowa odzież motocyklowa do codziennego użytku. Znajdziecie w niej modele do jazdy po mieście motocyklami oraz skuterami. Klasyczna forma łączy się tu z włoską elegancją i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi.

Trzonem kolekcji są takie pozycje jak:  SUBURRA, LONDON, BARCELONA czy STRIDER.  Natomiast nieodłączną jej częścią pozostaje klasyczna kurtka MILANO 2.0 , która dostępna jest zarówno w męskim jak i damskim wydaniu. Kolekcję uzupełniają najwyższej jakości rękawiczki, funkcjonalne plecaki oraz odzież codzienna.

Kolekcja Contemporary bazuje na sprawdzonych komponentach. Do produkcji modeli skórzanych wykorzystano najwyższej jakości skórę naturalną. W przypadku modelu  SUBURRA jest to skóra bydlęca natomiast w przypadku modelu MILANO 2.0 wykorzystano skórę bawolą.

Podczas produkcji modeli tekstylnych typu BARCELONA oraz LONDON wykorzystano wytrzymały poliester (sam lub w domieszce z innymi włóknami np. bawełny).  W przypadku modelu Barcelona jej powłoka zewnętrzna została pokryta warstwą wodoodporną zaś w kurtce London znajdziemy wszytą na stałe membranę wodoodporną oraz wypinaną podpinkę ocieplającą.

Ciekawą propozycją do miejskiej jazdy jest motocyklowy softshell STRIDER, który w standardzie dodatkowo posiada wszytą na stałe membranę dzięki czem jest wodo oraz wiatroodporny.   

Odzież z kolekcji Contemporary wyposażona jest w ochraniacze braków oraz łokci zgodne z normą PN EN 1621-1:2012 oraz bezpieczne szwy w standardzie EN17092:2020. W każdej z nich znajdziemy kieszeń na protektor pleców poziomu drugiego. Produkty z kolekcji Contemporary oferują unikalne walory, funkcjonalne kieszenie i najwyżej jakości motocyklowe zamki błyskawiczne.

Poznaj pełną kolekcję Contemporary od SPYKE: Products – SPYKE® Official Site

Gdzie kupić odzież motocyklową SPYKE? Zobacz mapę sklepów, w których dostępna jest odzież SPYKE w Polsce: Where to buy – SPYKE® Official Site

KOMENTARZE