fbpx

Dla poszukujących uniwersalnego zestawu w atrakcyjnej cenie, marka Spyke przygotowała na sezon 2023 specjalny dwuwarstwowy komplet turystyczny Compass Dry Tecno.

Zewnętrzna warstwa z wytrzymałego poliestru 600D wyposażona w funkcjonalne i pojemne kieszenie oraz otwierane zamkiem błyskawicznym kanały wentylacyjne sprawdzą się podczas dobrej pogody, a wewnętrzna warstwa składająca się z oddychającej i wodoodpornej membrany oraz połączonej z nią nylonowej podpinki ocieplającej zadba o właściwy komfort termiczny i dobrą ochronę przed złymi warunkami pogodowymi.

Pakiet ochronny składa się z wzmocnionych szwów i kompletu ochraniaczy zgodnych z certyfikatem PN EN 1621-1:2012 na ramionach, łokciach i kolanach. Opcjonalny protektor pleców można umieścić w specjalnej kieszeni na plecach. Zamek w talii pozwala na spięcie spodni z kurtką, mnogość pasków i rzepów regulacyjnych pomoże dopasować komplet do sylwetki, a długie zamki na rękawach oraz dodatkowe kanały wentylacyjne na klatce piersiowej, udach i plecach pomogą ochłodzić się w gorące dni.

Komfort użytkowania zapewniają elastyczne wstawki w pachwinach, miękko wykończony kołnierz z regulacją długości oraz oddychająca, siatkowa podszewka. Funkcjonalność zapewnią pojemne kieszenie z przodu kurtki, duża kieszeń na lędźwiach oraz klasyczne, zapinane na zamek kieszenie w spodniach. Dobrą widoczność zapewnią liczne elementy odblaskowe oraz zróżnicowana kolorystyka.

Komplet dostępny jest w wariantach: szaro-czarno czerwonym z elementami fluo, czarnym z elementami fluo oraz popielato-czarno czerwonym z elementami fluo. Compass Dry Tecno dostępny jest również w wariancie Lady Fit dedykowanym motocyklistom.

Do 28 kwietnia 2023 roku trwa promocja SPYKE w sieci sklepów stacjonarnych Liberty Moto Store „Wygraj zwrot gotówki za zakupy” . Więcej szczegółów na: https://libertymotostore.com/explorewithspyke

Zobacz stronę produktu na www.spyke.it:

Zobacz, gdzie przymierzyć i zakupić odzież marki SPYKE w Polsce https://www.spyke.it/where-to-buy/poland/

KOMENTARZE