fbpx
A password will be e-mailed to you.

Porządna obsługa, szeroki wybór ubrań oraz akcesoriów, dobre ceny i olbrzymi magazyn, który pozwoli na jeszcze szybsze zdobycie wymarzonego sprzętu motocyklowego! MotoZem wkracza na rynek polski!

Już od 2009 roku MotoZem buduje stabilną pozycję na rynku motocyklowym. Dziś marka należy do jednej z największych firm handlujących odzieżą motocyklową w Czechach. Motto firmy to maksymalna satysfakcja klienta, połączona z komfortem użytkowania sprawdzonej odzieży motocyklowej.

Ogromne znaczenie dla sukcesu firmy ma profesjonalne podejście ekipy, która śledzi aktualne trendy, każdego dnia doszkala się, prezentuje najświeższe informacje i przede wszystkim proponuje produkty w preferencyjnych cenach!

Dlaczego warto wybrać MotoZem?

Zaskoczy cię nowoczesny sklep stacjonarny z własnym magazynem, w którym znajdziesz cały asortyment dostępny również na stronie

.

W sklepie stacjonarnym docenisz przejrzystą ofertę dla zapalonych jeźdźców, a także strefę dla kobiet.
W sklepie, w miejscowości Dobrá koło miasta Frydek-Mistek znajdziesz uśmiechniętą ekipę pracowników, którzy są gotowi doradzić i zaprezentować aktualny asortyment.

Sklep MotoZem w liczbach

MotoZem przygotowuje atrakcyjne wydarzenia dla swoich klientów przez cały rok. Bierze także regularnie udział w dużych wystawach motoryzacyjnych. W tym samym czasie przygotowuje ciekawe konkursy, a także wspiera utalentowanych sportowców i pasjonatów, którzy chcą realizować swoje motocyklowe hobby.

Wizyta w sklepie na Morawach Północnych opłaci się każdemu, kto chce zainwestować w wysokiej jakości sprzęt. Na miejscu znajdziesz ponad 800 modeli kasków wiodących producentów. Każdy z nich oferuje funkcjonalność, precyzyjne wykończenie i stylowy design. Sklep w swojej ofercie ma ponad 150 modeli butów motocyklowych, dzięki którym można cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem w każdej dziedzinie motocyklowej aktywności.

Zadowolenie klienta na pierwszym miejscu

Na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych znajdziesz markowe kombinezony skórzane, odzież tekstylną, rękawice oraz inne akcesoria zwiększające komfort i bezpieczeństwo na drodze. Asortyment zamykają produkty dedykowane miłośnikom chopperów, ATV, a także enduro/MX.

Atrakcyjny asortyment można również znaleźć na stronach sklepu internetowego

, gdzie czekają na ciebie promocyjne ceny i gorące nowości sezonu! Jeśli towar nie będzie pasować, możesz go spokojnie wymienić w ciągu 30 dni od otrzymania lub zwrócić w ciągu 14 dni, więc bez obaw!

RSA, własna marka z ogromnym potencjałem

RSA to marka stworzona przez MotoZem, Oferta gwarantuje idealny kompromis między ceną a jakością. Projektanci RSA śledzą najnowsze trendy i reagują na potrzeby klientów, aby spełnić ich wizję bezpiecznej, wygodnej i stylowej odzieży motocyklowej. Ubrania RSA są testowane i projektowane pod kątem potrzeb i wymagań klientów.

RSA regularnie przygotowuje atrakcyjne nowości dla mężczyzn i kobiet i śledzi informacje zwrotne, które są ważne dla ulepszenia przyszłych kolekcji odzieży motocyklowej.
Jeśli szukasz wysokiej jakości akcesoriów i części zamiennych, przetestuj markę R-tech, która konkuruje z międzynarodową ofertą. Do produkcji wykorzystywane są innowacyjne technologie i materiały o wysokiej jakości, wytrzymałości i stabilności.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów