fbpx
A password will be e-mailed to you.

Fani motocykli Suzuki spotkają się w pierwszy weekend jesieni, aby zakończyć sezon wspólnym przejazdem.

21-23 września członkowie Bractwa Suzuki spotkają się w Wieleniu koło Wolsztyna. Corocznie organizowane rozpoczęcia i zakończenia sezonu motocyklowego są już stałym punktem w kalendarzu spotkań Bractwa Suzuki.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Pierwszego dnia przy ognisku uczestnicy podzielą się wspomnieniami z tegorocznego sezonu i opowiedzą o swoich dalekich i bliższych podróżach.

Zobacz także: Suzuki V-Stromem przez pustynię

Drugiego dnia odbędzie się tradycyjna już parada – w tym roku jej trasa będzie prowadzić z Wielenia do Parowozowni Wolsztyn.

Bardzo ważnym punktem spotkania Bractwa Suzuki jest licytacja gadżetów motocyklowych. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Bractwo Suzuki zostało założone w 2004 roku jako prywatna inicjatywa skupiająca miłośników marki Suzuki. Obecnie skupia ponad 600 członków z całej Polski, a także z Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Niemiec i Szwajcarii. Miłośnicy motocykli Suzuki razem podróżują, bawią się oraz biorą udział w różnych inicjatywach, także tych związanych z pomocą skierowaną do szerokiego grona odbiorców.

Zobacz także: Suzuki przedstawia pierwsze modele 2013

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów