fbpx
A password will be e-mailed to you.

To już ostatnie torowanie z Time Attack w sezonie 2021. Spotkajmy się więc 4 września, by wspólnie poświętować. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was promocję: tylko teraz kupicie w naszym sklepie bilet w specjalnej cenie. A co tam, jak świętować, to z przytupem!

Tradycyjnie, zapraszamy was na wspólne świętowanie na Autodromie Słomczyn, gdzie szykujemy dwie sesje: poranną i popołudniową. 

Co was czeka?

– sześć 15-minutowych sesji treningowych na torze wyścigowym

– profesjonalny pomiar czasów techniką chronometrażu live (z dostępem online)

– możliwość aktualizacji czasów w profilu TimeAttack.pl

– relacja foto z eventu

– prezent powitalny dla każdego uczestnika

– możliwość trenowania z profesjonalnymi zawodnikami

– cenne rady od profesjonalistów

– grupa początkująca wjeżdża na tor z instruktorem, który pokazuje nitkę

– możliwość zwyciężenia cennych nagród w jednej (lub więcej) z sześciu kategorii: Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy

– słodkie przekąski (tak, znowu będzie najlepszy sernik w Polsce!) 

Kup bilet na Time Attack Słomczyn w promocyjnej cenie

 

Czym jest Time Attack? 

Time Attack to ogólnopolska zabawa, organizowana na torach w całym kraju. Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów własnych okrążeń. Nie organizujemy zawodów, a nakłaniamy Was do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach. Przyjeżdżasz, dostajesz kostkę do profesjonalnego pomiaru czasu, wjeżdżasz na tor i bawisz się z nami! 

Dlaczego warto brać udział w eventach Time Attack? 

Tutaj odnajdziesz ludzi kochających jazdę na motocyklach. Będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności na bieżąco dzięki pomiarowi czasu. Uzyskasz dostęp do rzetelnych porad od specjalistów. Będziesz mógł umówić się na wspólną jazdę z osobami na podobnym poziomie lub z podobnym motocyklem i wspólnie zmotywujecie się do podnoszenia umiejętności. 

Gdzie jeździmy 4 września 2021? 

Tor Słomczyn to obiekt zlokalizowany ok. 50 kilometrów od Warszawy. Równa nawierzchnia i rozbudowana infrastruktura sprzyjają szybkiej i dynamicznej jeździe, a różne konfiguracje toru pozwalają na pełne wykorzystanie potencjału motocykli. 

Jazdy odbywają się w godzinach 9:00 – 13:30 i 14:30 – 19:00. Wyróżniamy trzy grupy: A (szybka), B (średniozaawansowana), C (początkująca). Podział na grupy ze względu na umiejętności odbędzie się na miejscu, po pierwszych przejazdach. 

Kup bilet na Time Attack Słomczyn w promocyjnej cenie!

Wymagania: 

– sprawny technicznie motocykl

– kombinezon jedno- lub dwuczęściowy

– atestowany kask

– odpowiednie, wysokie obuwie motocyklowe

– rękawiczki motocyklowe 

– przyjazd na miejsce co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem sesji


Partnerami Time Attack w sezonie 2021 są Yamaha Motor Polska, I’M Inter Motors i 4RIDE. Partnerem logistycznym jest Abacus Rental.

 

KOMENTARZE