fbpx
A password will be e-mailed to you.

W sezonie 2020 Speed-Day powiększa dość znacząco swój zakres działania. Trzon zespołu pozostaje w niezmienionym kształcie jednak zakres działalności zwiększa się. Dziś Speed Day to nie tylko treningi motocyklowe lecz całe spektrum działalności szkoleniowej dla motocyklistów w kraju.

W sezonie 2020 popularny i znany Speed Day rozszerza swoją działalność. Obok wspólnych treningów na torze w Poznaniu Speed Day zaoferuje także kompleksowe szkolenia motocyklowe, autorską serię wyścigową i zespół wyścigowy.

Advertisement

Speed Day, czyli trzon działalności

Treningi i szkolenia dla każdego motocyklisty, który chciałby wyszkolić się w szybkim i precyzyjnym prowadzeniu motocykla oraz potrenować wspólnie z innymi. Podczas każdych z zajęć uczestnicy podzieleni są na 4 grupy (A-B-C-D) zależnie od stopnia zaawansowania. Nad ich bezpieczeństwem czuwa niezmiennie 4. instruktorów i trenerów z olbrzymim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń motocyklowych (od 6 lat ten sam zespół!). Treningi te mają również każdorazowo zabezpieczenie medyczne (sześć osób personelu medycznego i trzy karetki). W cenie jest również pomiar czasu okrążenia, który bezsprzecznie wyznacza postęp i rozwój uczestników.

Na dobry początek warto odwiedzić tor, porozmawiać z trenerami i sprawdzić swoje umiejętności!

Mini SD

Zajęcia zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych osób chcących potrenować lub podszkolić się z zakresu jazdy motocyklem prowadzone na mini motocyklach klasy pitbike. Jest to idealne miejsce żeby stawiać pierwsze kroki w jeździe motocyklem jak także w niskobudżetowy sposób sprawdzić różne style prowadzenia motocykla lub spróbować swych sił w sporcie motocyklowym.

Bezpieczny Motocyklista

Zajęcia organizowane przez Akademię Kierowcy ODTJ Międzychód siłami instruktorów i trenerów Speed Day – abecadło każdego motocyklisty posiadającego prawo jazdy. Są to zajęcia dla osób chcących poprawić podstawowe umiejętności prowadzenia motocykla takie jak korekta toru jazdy w łuku czy ominięcie przeszkody. Umiejętności praktycznie podstawowe jednak bardzo często nastręczające problemów także doświadczonym motocyklistom.

Podczas szklenia „Bezpieczny Motocyklista”.

Speed Day Trophy

Pierwszy krok do prawdziwego ścigania w wyścigach motocyklowych. Zawody organizowane w randze Mistrzostw Okręgu dają możliwość pierwszego zetknięcia się ze sportem motocyklowym i bez większego stresu zrozumienia zasad wyścigowych. Sędziowie zawsze starają się pomóc, wytłumaczyć i przebrnąć przez początkowe problemy z przygotowaniem do startu. Mając już takie podstawy, bez obaw można przystąpić do startów w Pucharach Polski.

Wyścigi z serii Speed Day Trophy od zawsze cieszą się popularnością.

Speed Day School

Od przygotowania teoretycznego po praktyczny start w zawodach. Szkolenie ma za zadanie w przystępny sposób przedstawić meandry regulaminowe, zasady ścigania, budowę motocykla sportowego oraz pomóc w uzyskaniu wszystkich potrzebnych dokumentów koniecznych do startu w zawodach, na samej licencji sportowej kończąc.

Speed Day Racing Team (+Junior)

Zespół, który będzie starał się prowadzić zawodników poprzez „krętą ścieżkę” zawodów sportowych. Uczyć ich jak przygotowywać się do zawodów, jak zachowywać się w trakcie, jak pracować na torze i poza nim. Speed Day tworzą pasjonaci od wielu lat związani z motocyklami. W skład wchodzą licencjonowani sędziowie (zarówno krajowi jak i międzynarodowi), licencjonowani instruktorzy i trenerzy którzy w swojej karierze sportowej osiągali znaczące wyniki, mechanicy prowadzący warsztaty motocyklowe, lekarze i ratownicy z czasami 20-letnim doświadczeniem pracy przy zawodach motocyklowych, sponsorzy, partnerzy i wielu, wielu innych.

Jest to najlepszy zespół jaki można było zestawić aby stworzyć team profesjonalnie i z pasją zajmujący się motocyklistami. Obrazu dopełnia homologowany przez Europejską Federacje Motocyklową FIM Europe, tor Poznań, który jest praktyczną siedzibą Speed Day.

Wszelkie niezbędne informacje do znalezienia na stronie www.SPEED-DAY.pl

KOMENTARZE