fbpx
A password will be e-mailed to you.

Harley-Davidson Europe wprowadza na rynek koszulkę w limitowanej edycji, aby wraz z Fundacją Open Mind wesprzeć pomoc humanitarną dla Ukrainy. Firma nie osiąga żadnych zysków ze sprzedaży tego produktu. Cały dochód będzie przekazywany na rzecz Fundacji.

Harley-Davidson wraz z Fundacją Open Mind (OpenMind.fund) rozpoczyna sprzedaż koszulki H-D for Ukraine, aby wesprzeć pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Za każdą sprzedaną koszulkę 50%* ceny zakupu zostanie przekazane na rzecz Fundacji Open Mind, organizacji charytatywnej z siedzibą w Kijowie w Ukrainie, która zapewnia bieżącą i bezpośrednią pomoc osobom cierpiącym w obecnym kryzysie w formie transportu, schronienia, żywności, leków oraz niezbędnych artykułów do opieki nad dziećmi.

*Harley-Davidson nie osiąga żadnych zysków ze sprzedaży tego produktu. Cały dochód będzie przekazywany na rzecz Fundacji.

Program ten został stworzony przez pracowników Harley-Davidson, którzy chcieli znaleźć sposób na pokazanie i przekazanie wsparcia dla akcji humanitarnych w Ukrainie. Koszulka została zaprojektowana przez pracowników i przedstawia kolory ukraińskiej flagi na kultowym logo Harley-Davidson. Z tyłu koszulki widnieje napis UNITED WE RIDE uosabiający ducha społeczności Harley-Davidson, która w razie potrzeby zbiera się razem, by nieść pomoc.

Na wszystkich europejskich witrynach H-D.com są dostępne linki do strony H-D for Ukraine (https://hdforukraine.com/), gdzie można zakupić koszulkę, a także do witryny Fundacji Open Mind (OpenMind.fund), gdzie można bezpośrednio przekazać dodatkową darowiznę.

Społeczność H-D, w tym sieć dealerska Harley-Davidson z naszego regionu, okazała swoje wsparcie w duchu hasła United We Ride poprzez różnego rodzaju działania, między innymi:

  • Dealer H-D Praga (Czechy) zorganizował transport i zakwaterowanie, pomagając bezpiecznie przewieźć ponad 5000 uchodźców wojennych przez granicę w miejscowości Ubla (Słowacja) do Czech. Dodatkowo pomogli również uzyskać pozwolenia na pracę dla grupy kobiet oraz miejsca dla ich dzieci w lokalnych szkołach.
  • Klub H.O.G. z Wilna (Litwa) przekazał do tej pory ponad 10 000 euro na oficjalny fundusz utworzony w imieniu rządu ukraińskiego, aby zapewnić pomoc ludziom i społecznościom dotkniętym wojną.

  • Klub H.O.G. z Warszawy (Polska) zorganizował kilka misji pomocy, współpracując z władzami i dostarczając dostawy bezpośrednio do klubu H.O.G. West Chapter Ukraine.

  • Ukraińskie kluby H.O.G. z Kijowa i Odessy pomagają sobie nawzajem tam, gdzie to możliwe, dzieląc się informacjami i szeroko komunikując działania, aby ukierunkować pomoc od innych społeczności spoza Ukrainy.

  • Dealer H-D Sporon (Węgry) dostarczył szpitalom ponad 30 wózków inwalidzkich.

  • Kluby H.O.G. Preszów i H.O.G. Bratysława (Słowacja) przekazały potrzebne produkty i ubrania na akcję pomocy uchodźcom.

  • Klub H.O.G. z Budapesztu (Węgry ) przekazał potrzebne produkty i ubrania na akcję pomocy uchodźcom.
KOMENTARZE