fbpx
A password will be e-mailed to you.

Koniec wakacji to dla niektórych wielki powód do zmartwień, przecież to jawny sygnał, że nadchodzi jesień i już niedługo będzie trzeba odstawić motocykle na zimowy letarg. Można jednak w tym wszystkim znaleźć zalety! Koniec sierpnia nie oznacza nadejścia mrozów, a co za tym idzie sezon motocyklowy potrwa jeszcze dłuższy czas, a oferty w salonach sprzedaży robią się jeszcze bardziej gorące!

Przyjrzeliśmy się kilku z nim i wybraliśmy dla Was dwie najciekawsze! 

Słoneczna oferta Suzuki brzmi zdecydowanie dobrze. Importer tych motocykli postanowił ruszyć z wyprzedażą swoich flagowców: Suzuki GSX-S1000 oraz V-Stroma 1000. Od teraz oba modele dostępne są w nowej, mega atrakcyjnej cenie: 44 990 złotych!


REKLAMA

Teraz pozostaje wybrać czy wolisz miejskiego rozrabiakę czy niezawodnego turystyka, który nie przestraszy się żadnej drogi, a jego osiągi zawstydzą niejednego konkurenta. Fakt pozostaje jeden: koniec wakacji to nie czas na dylematy. Decyzje musisz podjąć szybko, bo oferta ważna jest do wyczerpania zapasów, a te jak słyszeliśmy kurczą się w zaskakująco żwawym tempie!

Szczegóły promocji

GSX-S1000. Brak kompromisów

GSX-S1000 to bezkompromisowy street czerpiący pełnymi garściami z kultowego GSX-R1000. W unikatowy sposób łączy sportowe osiągi ze zwinnością i komfortem potrzebnymi na co dzień. Wewnątrz znajdziemy silnik z kultowego super sporta, regulowane zawieszenie, hamulce Brembo, czyli wszystko co najlepsze z legendarnego GSX-R1000 do codziennego użytku. Efekt? Bezkompromisowy sportowy street, który potrafi zachwycić swoim wyglądem oraz agresywnością kształtów. Jego cechy wykorzystasz każdego dnia w dojazdach do pracy, na spotkania z przyjaciółmi czy weekendowe wycieczki. Sportowe korzenie z kolei nie zawiodą Cię z kolei kiedy postawisz pojechać potrenować swoje umiejętności na torze czy placu treningowym. W skrócie: to niezwykle uniwersalny i przyjemny motocykl dla każdego! 


REKLAMAREKLAMA


V-Strom 1000. Przygoda, osiągi, styl

V-Strom 1000 to wyjątkowy, niezawodny motocykl stworzony do dalekich podróży w nieznane. Litrowy, widlasty silnik zapewnia wystarczająco mocy na wyprawy we dwoje, nawet ze sporym bagażem, a gabaryty motocykla zapewniają komfort podróży w każdych warunkach. V-Strom został przetestowany przez najbardziej wymagających podróżników motocyklowych w najróżniejszych miejscach świata. Doskonale sprawdzi się w długiej trasie oraz w codziennym użytku. Jego podwyższony prześwit ułatwi przemieszczanie się w mieście – nawet najwyższe krawężniki nie są mu straszne, a walory turystyczne przełożą się na wysoki komfort użytkowania i bezawaryjność!
Podjąłeś już decyzję?

KOMENTARZE


REKLAMA