fbpx
A password will be e-mailed to you.

Produkowane na Tajwanie skutery marki SYM są używane na całym świecie w wielomilionowych ilościach. Mają opinię pojazdów nowoczesnych i przyjaznych, a przede wszystkim niezawodnych. Na polskim rynku nie miały do tej pory szczęścia. Ma się to zmienić za sprawą nowego polskiego dystrybutora, powiązanego z silnym, ogólnoeuropejskim przedstawicielstwem SYM.

Od listopada 2021 roku wyłącznym dystrybutorem tajwańskiej marki SYM w Polsce została firma MYMOTO Polska sp. z o.o., oficjalny partner GORGOLIS S.A. Marka na rodzimy rynek wraca z szeroką ofertą skuterów o pojemnościach od 50 ccm do 500 ccm.

Fani jednośladów w ofercie znajdą między innymi modele Orbit III 50, Jet X 125 (na zdjęciach) i MaxSYM TL508, a także wiele innych propozycji. 

Firma GORGOLIS S.A. to greckie przedsiębiorstwo działające w branży jednośladów
od ponad 70. lat. Grecy zostali wyznaczeni przez Sanyang Motor (producenta pojazdów marki SYM) do rozwoju dystrybucji nie tylko w Grecji, ale również w innych europejskich krajach, takich jak Cypr, Bułgaria, Macedonia Północna, Rumunia, Albania, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Węgry oraz Polska.Podstawą dystrybucji są partnerskie relacje z autoryzowanym przedstawicielem w danym kraju, tworząc jedną silną grupę zakupową. Dla dealera oznacza to wsparcie na poziomie działań marketingowych oraz korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań dystrybucyjno-logistycznych. Z kolei użytkownik pojazdu otrzymuje zapewnienie odpowiedniej dostępności pojazdów oraz części zamiennych.

Advertisement

 

KOMENTARZE