fbpx
A password will be e-mailed to you.

Sklep motocyklowy IMready.eu nieustannie się rozwija. Od debiutu wyszukiwarki „Partsfinder” minęło kilka miesięcy, a już możemy korzystać z nowszej, lepszej wersji. Sprawdź, co się zmieniło.

Sklep dla każdego motocyklisty

I’M Inter Motors w październiku udostępnił aplikację „Partsfinder” ułatwiającą dobór części do motocykli, a od niedawna pojawiła się jej nowa, znacznie ulepszona wersja. Teraz dobór części jest jeszcze łatwiejszy, bo dotychczasową wyszukiwarkę z rozwijanymi polami zastąpiła wersja z kafelkami. To sprawia, że obsługa obecnej wyszukiwarki jest jeszcze bardziej intuicyjna.

Nowy panel wizualny jest po prostu lepiej dostosowany do potrzeb motocyklisty, co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po serwisie. Wystarczy, że na początek wybierzemy kolejno markę i model motocykla, a następnie ustalimy szczegóły, takie jak jego rok produkcji, pojemność czy moc.

W efekcie otrzymujemy obszerny katalog z podziałem na kategorie. Jednocześnie możemy skupić się na wyszukiwaniu produktów tylko jednego (lub kilku), konkretnego producenta. Wszystko zależy tylko od nas.

I'M ready

Po wybraniu kategorii, otrzymujemy listę części. Poza nazwą i ceną, widoczna jest także jego ocena – w skali od 1 do 5 gwiazdek. Widoczny jest także stan magazynowy danego elementu. Pokazuje to zielony pasek u dołu danego kafelka z wybraną częścią. Od razu więc wiemy, czy daną rzecz otrzymamy od ręki, czy trzeba będzie na nią poczekać trochę dłużej. Po wejściu w dany produkt, możemy sprawdzić dodatkowo, czy jest dostępny w wybranym przez nas sklepie.

Jednocześnie pozostały udogodnienia takie, jak „Mój Garaż”. To opcja dostępna po zalogowaniu, umożliwiająca przypisanie do swojego konta nawet pięciu jednośladów. Dzięki temu zachowujemy porządek w prowadzonych poszukiwaniach. To jednak nie wszystko. Po dodaniu motocykla, serwis automatycznie dopasuje do niego wszystkie części, jakie są dostępne w sklepie. Takie rozwiązanie sprawia, że w motocyklowym świecie odnajdzie się zarówno początkujący, jak i doświadczony użytkownik.

Rozwój szybki jak motocykle

Sklep imready.eu od samego początku nieustannie się rozwija. Obecnie w ofercie części zamiennych znajdziemy już ponad 65 tysięcy produktów do ponad 200 marek motocykli. Niezbędne podzespoły znajdą tu nie tylko właściciele Hondy, Yamahy, czy Kawasaki. W sklepie odpowiednie części mogą wyszukać także miłośnicy starszych jednośladów, takich jak Romet czy Simson. Ten przykład pokazuje tylko, jak szeroki asortyment możemy znaleźć na tej stronie.

Porównując ceny części z kosztem dostawy warto pamiętać, że korzystając z oferty imready.eu można zaoszczędzić na kosztach przesyłki, a przysłowiową „śrubkę za złotówkę” firma dostarczy bez dodatkowych kosztów do jednego z 240 punktów odbioru. Są to sklepy I’M Inter Motors oraz oddziały Inter Cars na terenie całego kraju.

KOMENTARZE