fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już 2 czerwca na stadionie Falubazu w Zielonej Górze odbędzie się II runda tegorocznych Mistrzostw Polski FMX. Zobaczcie klip zapowiadający Skillz Up Cup.

To właśnie w Zielonej Górze po raz pierwszy w Polsce, poza zawodami Mistrzostw Polski FMX, rozegrany zostanie także ekstremalny turniej interdyscyplinarny! Drużyny składające się z freestyle’owca, żużlowca, żużlowca na quadzie oraz kierowcy rajdowego będą rywalizować ze sobą w kilku konkurencjach. Każdy z członków zespołu będzie miał szansę pokazać się z jak najlepszej strony i zdobyć cenne punkty dla teamu startując w swojej koronnej dyscyplinie. Taki format zmagań to gwarancja wielkich emocji i niezapomnianych wrażeń!

Skillz Up to coś więcej, niż tylko Mistrzostwa Polski. To święto wszystkich miłośników motoryzacji w każdej odmianie, niezależnie od wieku. Organizatorzy deklarują: z dwoma kluczowymi partnerami cyklu, czyli otoMoto i Rockstar Energy Drink wspierającymi naszą pasję dla motoryzacji oraz sportów akcji gwarantujemy wielkie emocje!

Bilety na rundę zielonogórską można nabyć na: http://abilet.pl/ oraz http://www.kupbilet.pl/

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

 

Harmonogram Mistrzostw Polski FMX – Skillz Up 2012

1 KWIDZYN 28.04

2 ZIELONA GÓRA – 02.06

3 CZĘSTOCHOWA – 7.07

4 ŁAGÓW – 21.07

5 TORUŃ –  11.08

Runda Rezerwowa 16.06- wakat

 

Źródło Sportainment

KOMENTARZE