fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zarówno zawodnicy, jak i organizatorzy przygotowują się już do wielkiego finału tegorocznej serii Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie, jednak zanim to nastąpi, wszystkich czeka jeszcze niemniej emocjonująca runda w Łagowie.

Prowadzący w klasyfikacji generalnej serii Michał Daciuk uległ niestety w miniony weekend wypadkowi podczas treningów i złamana kość udowa wykluczyła go z dalszej rywalizacji. Z dwiema rundami do końca serii jego najgroźniejsi rywale: Artur Puzio, Marcin Łukaszczyk i Piotrek Potaczało będą w Łagówku zawzięcie walczyć o punkty do generalki. Po raz drugi w Polsce pojawią się też czescy zawodnicy: Zden’k Fusek  oraz František Máca. Rywalizacja zapowiada się bardzo interesująco i możemy być pewni, że każdy z zawodników zrobi wszystko, żeby zaimponować jurorom oraz wprawić publiczność w zachwyt.


REKLAMA

Emocji nie zabraknie także podczas pokazów rowerowych, które są stałym elementem tegorocznej serii. Zawodnicy na BMX’ach i MTB pokażą, że równie skutecznie jak zawodnicy na motocyklach potrafią przechytrzyć grawitację. Salta w tył i w przód gwarantowane!

Jakby tego mało swoją obecność zapowiedział zawodnik, który jest polską legenda Street Freestyle, czyli Stuntu – reprezentujący otoMoto Team – Hubert Dylon. „Raptowny” udowodni, że jazda w stylu wolnym nie jest zarezerwowana wyłącznie dla zawodników latających z rampy.

Jak zawsze obecne będą piękne Skillz Girlz, muzyka na żywo oraz stoisko z wyjątkowymi koszulkami EAT MY DIRT. 21 lipca tam po prostu trzeba być!


REKLAMAREKLAMA


Bilety w cenie 25 zł można kupić w siedzibie Ana-Bud Łagówek oraz w dniu imprezy w kasach.

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

„Świat motocykli” jest patronem medialnym imprezy.

KOMENTARZE


REKLAMA