fbpx
A password will be e-mailed to you.

W konferencji wzięli udział dwaj zawodnicy: Darek Kłopot i Artur Puzio. Różnica wieku i różnica w podejściu do sportu nie przeszkadza żadnemu z nich czerpać ogromnej radości z lotów motocyklem. Darek, mimo że był autorem pierwszego ”polskiego Backflipa„, traktuje FMX na luzie. Liczy się dla niego show oraz pozytywny odzew publiczności. Dla Artura, który jest […]

W konferencji wzięli udział dwaj zawodnicy: Darek Kłopot i Artur Puzio. Różnica wieku i różnica w podejściu do sportu nie przeszkadza żadnemu z nich czerpać ogromnej radości z lotów motocyklem. Darek, mimo że był autorem pierwszego ”polskiego Backflipa„, traktuje FMX na luzie. Liczy się dla niego show oraz pozytywny odzew publiczności. Dla Artura, który jest jednym z najświeższych odkryć freestyle’owej sceny w Polsce i zdobył w zeszłym roku pierwszy Puchar Polski w tym sporcie, kwintesencją jest rywalizacja i ciągły postęp. Postęp, który jak sam przyznaje, nie byłby możliwy w tak krótkim czasie, gdyby nie miał możliwości startowania w cyklu Skillz Up oraz zdobycia dzikiej karty na Mistrzostwa Świata NIGHT of the JUMPs.

O tym jak latają polscy zawodnicy widzowie przekonają się już 11 sierpnia. Ale to nie wszystko, co przygotowali organizatorzy. Finałowa runda będzie wręcz naszpikowana adrenaliną i zmaganiami pomiędzy zawodnikami najróżniejszych dyscyplin rozgrywanych na dwóch lub czterech kołach.

Uchylając rąbka tajemnicy organizatorzy zapowiedzieli, że nie zabraknie salt w tył na motocyklach, podwójnych salt w tył oraz salt w przód na rowerach, wyścigów samochodów rajdowych z Andi Mancinem i Waldemarem Kluzą za kierownicami, wyścigu NASCARA z quadem, czy samochodu rajdowego z żużlowcem.

Właśnie na Motoarenie poznamy i ukoronujemy nowego mistrza Polski we freestyle motocrossie. Będą oczywiście również przygotowane specjalnie na finał niespodzianki oraz mocne nazwiska, jeśli chodzi o zagranicznych gości.

Jarosław Więckowski, dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Toruń, które w czynny sposób wspiera organizację finałowej rundy Mistrzostw Polski FMX, podkreślił, że obiekt, jakim jest Motoarena może być świetnie wykorzystany nie tylko na potrzeby meczy żużlowych, ale także podczas multimotoryzacyjnych wydarzeń, jakim na pewno będzie Skillz Up Motorsport Fest.

Bilety można już kupować na: http://www.ebilet.pl/szukaj.php?tid=9689&t=t&ref=hot oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

”Świat Motocykli„ jest patronem medialnym Skillz Up Motorsport Fest.

KOMENTARZE