fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po trzech rundach Puchar Polski Skillz Up Cup dotrze wreszcie do, chyba najlepszego w tej chwili w naszym kraju, parku do FMX i QFMX. Zawodnicy powalczą o ostatnie w tym sezonie punkty serii, której liderem jest aktualnie Artur Puzio. Podczas zawodów nie tylko zostanie wyłoniony zdobywca Pucharu Polski, ale zawodnicy powalczą również o Puchar Prezydenta […]

Po trzech rundach Puchar Polski Skillz Up Cup dotrze wreszcie do, chyba najlepszego w tej chwili w naszym kraju, parku do FMX i QFMX. Zawodnicy powalczą o ostatnie w tym sezonie punkty serii, której liderem jest aktualnie Artur Puzio. Podczas zawodów nie tylko zostanie wyłoniony zdobywca Pucharu Polski, ale zawodnicy powalczą również o Puchar Prezydenta Miasta.


REKLAMA

W zawodach Pucharu Polski powalczą: Artur Puzio, Michał Daciuk, Piotr Potaczało, Damian Czudak i Marcin Łukaszczyk. W rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowa dodatkowo udział wezmą: Adam Piwoński, Bartek Bułaś oraz Darek Kłopot. Jak podczas każdej z dotychczasowych rund, poza konkursem Freestyle zawodnicy zmierzą się również w konkurencjach: Inter Motors Best Whip i otoMoto Best Trick. Pokaz freestyle’u na quadzie zaprezentuje pionier tej dyscypliny w Polsce – Łukasz Pacud.

Poza czysto sportowymi emocjami przewidzianych jest wiele atrakcji dodatkowych, z których skorzystać mogą widzowie. Wśród nich znajduje się: tor dirtowy dla rowerów, paintball, auta 4×4, skoki z podnośnika do basenu z gąbkami rejestrowane kamerami GoPro, pokazy stuntu w wykonaniu Shockersa oraz Sajgona. Dla najmłodszych przygotowano trampoliny, dmuchańce i eurobungy. Po zawodach organizatorzy zapraszają na after party z zawodnikami i DJ-em.

Zawody startują 20 sierpnia (sobota) o godzinie 16:00 we Freestyle parku przy ul. Ikara 183 w Częstochowie.

Klasyfikacja generalna po trzech rundach Skillz Up Cup:

1. Artur Puzio 56 pkt


REKLAMAREKLAMA


2. Piotr Potaczało 46 pkt

3. Bartek Ogłaza 40 pkt

4. Damian Czudak 40 pkt

KOMENTARZE

REKLAMA