fbpx
A password will be e-mailed to you.

Rycerski zamek to zapewne dobre miejsce do prezentacji hełmów. A ściślej kasków motocyklowych. To miejsce polski dystrybutor kasków Shoei wybrał w tym roku na dokonanie prezentacji nowego modelu szczękowca Neotec.

Tradycyjnie już prezentacja dla mediów i krajowych dilerów była także miejscem szkoleń technicznych i „seminarium” poświęconego dokonaniom firmy. Podczas spotkania zaproszeni fachowcy z fabryki w Japonii i doświadczeni prelegenci uczyli zebranych rozbierania niemal na atomy i serwisowania tego bądź co bądź skomplikowanego produktu. Neotec to pierwszy w ofercie kask Shoei’a z blendą przeciwsłoneczną i kilkoma ciekawymi patentami.


REKLAMA

Spotkanie jak zwykle odbyło się w niemal rodzinnej atmosferze a po części oficjalnej  intensywne ćwiczenia w podgrupach w strzelaniu z łuku, kręglach, czy bilardzie przeciągnęły się do wczesnych godzin porannych dnia następnego.

Nie mogło zabraknąć tam również przedstawicieli naszej redakcji, która jako pierwsza z Polski miała okazję testować odrobinę wcześniej Neotec’a podczas wypadu do Hiszpanii. Wrażenia po pierwszym kontakcie są bardzo pozytywne w zasadzie we wszystkich aspektach (komfort, ergonomia, poręczność, aerodynamika). Już w niedługim czasie przedstawimy obszerniejszy raport z testu.

 

Tekst i zdjęcia LP

ZOBACZ TAKŻE


REKLAMAREKLAMA


Prąd quadrocykl i Ibiza

BMW w nowej roli

Test opon Bridgestone Battlax S20

KOMENTARZE

REKLAMA