fbpx
A password will be e-mailed to you.

Powstanie film o jednym z barwniejszych mistrzów MotoGP. Barry Sheene to postać, o której zdecydowanie powinniście usłyszeć!

Czasy kiedy Barry Sheene zdobywał swoje tytuły mistrzowskie w klasie 500 ccm zdecydowanie różniły się od tego co teraz dzieje się na padoku MotoGP. Nie było wtedy mowy o większej poprawności politycznej czy zakazie palenia w miejscach publicznych.

Biografia Sheena jest bardzo ciekawa i to nie tylko ze względu na wspaniałe umiejętności jazdy na motocyklu jakie posiadał. Zawodnik był często nazywany playboyem padoku GP.

Data premiery nie została jeszcze podana, ale już nie możemy się doczekać tego filmu. Za produkcję odpowiedzialni są IO Film i Deep Spring Pictures. Sam obraz powstanie na bazie książki „Barry: The Story of a Motorcycling Legend” napisanej przez Steve Parrisha i Nicka Harrisa. Jak zapowiadają twórcy w filmie zobaczymy jak Sheene dochodził do sławy i swoich największych zwycięstw, zobaczymy najgorsze wypadki jakie mu się przytrafiły oraz oczywiście to co działo się poza nitką toru.

KOMENTARZE