fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przerwy w sezonie mamy coraz krótsze, ale to, co niepokoi speców od klimatu, my motocykliści przyjmujemy z radością. Nagły wybuch wiosny, przynajmniej pod względem temperatury, skłonił już wielu z nas do pierwszych wypadów na moto. Życząc wam samych bezpiecznych kilometrów zachęcamy do sięgnięcia po najnowszy numer „Świata Motocykli”, który właśnie pojawił się w punktach sprzedaży.

Premiera: KTM 1290 Super Adventure S

Pełen elektronicznych dodatków, ale wciąż chyba najbardziej dziki i bezkompromisowy w swoim segmencie. Andrzej wybrał się na Fuerteventurę, by przetestować najnowsze KTM 1260 Super Adventure S. Miało być grzecznie, a wyszło jak zwykle…

Sprawdzian: Moto Guzzi V7 III Stone S

Aktualna generacja Moto Guzzi V7 odchodzi na zasłużoną emeryturę. Lech wziął pod swoje skrzydła limitowaną wersję Stone S, by po raz ostatni nacieszyć się błogością jazdy i fantastycznymi detalami. Cacko!

Konfrontacja: Honda Africa Twin 1000 kontra 1100

Lepsze wrogiem dobrego? Analogowa bestia kontra cyfrowa bestia? Wzięliśmy na krótką wyprawę dwie generacje Hondy Africa Twin. Wynik tego starcia wcale nie jest jednoznaczny.

Oldtimer: Indian Chief Roadmaster

Wzorzec klasycznego Indiana. Głębokie błotniki, czerwony lakier… a przy tym wciąż żwawy i bardzo wygodny motocykl. 

Osobowość: Bartosz Zmarzlik

Człowiek skazany na sukces w sportach motocyklowych, bo… po prostu absolutnie kocha wszystkie jednoślady. Wywiad z wielokrotnym mistrzem świata na żużlu to opowieść o nieskończonej pasji i wsparciu najbliższych.

Świat Motocyklistów: Marta Rybicka i Sławek Kamiński

Dwójka uznanych i nagradzanych w prestiżowych konkursach fotografów testuje motocykle na kanałach „Testy na parze”. Ich materiały są inne od wszystkich, skupione na odczuciach, przyjazności dla użytkownika i estetyce. Ładna rzecz!

Używki: Honda CB750 Seven Fifty

„Sevenki” już dawno nie ma w salonach, czego nie można powiedzieć o ulicach całej Europy. Ten niezwykle popularny UJM wciąż ma liczne grono fanów. Spróbowalismy znaleźć jakieś wady, które zniechęcałyby do kupna używki. Łatwo nie było…

Jak to działa: Geometria, cz.2

Druga część rozważań o wartościach… kątów, złożeń, skoków i długości. Geometria motocykla to taniec z fizyką, na który zaprasza Tomek.

Sport: Teamy MotoGP na sezon 2021

Mamy nadzieję, że tym razem sezon MotoGP ruszy w terminie. Wszystkie ekipy są już skompletowane, trwają ostatnie prezentacje tegorocznych malowań motocykli. Będzie się działo!

Dookoła komina: Warmia

Wielokulturowa przeszłość, gotycka architektura i wspaniała natura. Na Warmię zawsze warto pojechać, niezależnie od pory roku. Lech proponuje ciekawą trasę weekendową.

Za horyzont: Rumunia

Bliska nam geograficznie, a jedocześnie już dość egzotyczna i zwyczajnie przepiękna. Rumunia to jeden z najpopularniejszych kierunków wyjazdowych dla polskich motocyklistów i nie ma się czemu dziwić. To bezpieczny wybór zawsze z gwarancją satysfakcji, zachwytów i emocji. 

Po więcej zapraszamy do najnowszego, marcowego wydania naszego magazynu, który kupicie m.in. w:

Zamówienie prenumeraty: sklep.swiatmotocykli.pl

KOMENTARZE