fbpx
A password will be e-mailed to you.

Konkurs Custom Rumble został zdominowany przez polski projekt – Scrambler Iron Lungs. Niecały miesiąc od premiery, na której mieliśmy zaszczyt Was gościć, o naszym Scramblerze dowiedział się niemal cały świat.

Otrzymywaliśmy wsparcie zewsząd. Od Maroka i Rosji, poprzez arabskie kluby DOC po Tajlandię czy Węgry. To było kilka tygodni ciężkiej pracy, które przynosiły wiele satysfakcji każdego dnia.

To jak polskie środowiska motocyklowe solidarnie nas wspierały, to także wyjątkowa sprawa. Kolejny dowód na to, że potrafimy się zjednoczyć kiedy wymaga tego sytuacja, a jaka siła w tym drzemie mieliśmy okazję doświadczyć podczas Custom Rumble właśnie.

Nasz projekt nie tylko wyruszy na finał jako najlepszy Scrambler custom w Europie. Polski Iron Lungs otrzymał największą ilość głosów na świecie! To dla nas najważniejsze i bardzo motywujące!

To nie Włosi, Niemcy czy Francuzi zbudowali najlepszego Scramblera. To polska maszyna będzie reprezentować cała Europę podczas finału. To naprawdę niesamowite.

Na obecną chwilę nie znamy szczegółów dotyczących finału. Wiadomo jednak, że ostatnia faza konkursu odbędzie się podczas najbliższego WDW w Misano gdzie liczymy na silne wsparcie przybyłych na miejsce polskich Ducatisti!

KOMENTARZE