fbpx
A password will be e-mailed to you.

Scrambler Fever jest alternatywną imprezą motocyklową dla entuzjastów klasycznej motoryzacji i dzikiej natury, którą odkrywamy używając naszych dwóch kółek. Wydarzenie to skupia entuzjastów motocykli customowych i klasycznych o bardziej offroadowym zacięciu oraz ludzi kochających spędzać każdą wolną chwilę na łonie natury.

Impreza odbywa się co roku w terminie długiego 'bożociałowego’ weekendu. W tym roku wypadnie więc w dniach 3-6 czerwca. Organizatorzy co roku planują inne, ciekawe widokowo trasy oraz starają się wymyślić wesołe zadania do wykonania podczas piątkowego rajdu. Uważajcie jednak, bo impreza nie jest typową posiadówą – wszyscy nastawiają się na jazdę po pięknych terenach Pojezierza Drawskiego!

Organizatorzy zaznaczają, że na Scrambler Fever Rally zaproszony jest każdy posiadacz klasycznego motocykla. Jednak, ze względu na charakter imprezy, preferowane są jednak scramblery i trackery (ich właściciele będą zachwyceni trasami) na bazach „zabytkowych” jak i współczesnych modeli.

Impreza NIE JEST dla oraczy pól, katów sprzętowych etc. Tutaj szanujemy technikę, naturę, współuczestników oraz mieszkańców osad, przez które będzie dane nam przejechać” – mówią organizatorzy. Tym samym każdy, kto ceni sobie klasyczne motocykle, dziką przyrodę, chillout i zimne piwo – znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą po prostu odciąć się od świata i spędzić długi weekend ze swoim jednośladem. Organizatorzy starają się, by Scrambler Fever  pozostał imprezą analogową. Dlatego też każdorazowo wybierają takie miejsce biwakowania, gdzie zwykle nie ma zasięgu telefonii komórkowej, ani sklepów.  Jest za to dzicz! „Pozwalamy Wam przez to odetchnąć od gonitwy współczesnego świata. Tu macie odpocząć psychicznie i połączyć się z naturą.”

Pakiet startowy w cenie 250 zł: dostępny jest tutaj

Rejestracja uczestników trwa do 16 maja 2021 roku. Nadal są wolne miejsca.

Termin imprezy: 3-6 czerwca 2021

W skład pakietu startowego wchodzą:

  • Piwko na dzień dobry:)
  • Opaska na rękę – wejściówka
  • Materiały rajdowe takie jak: numer startowy + trytytki, długopis, road book w wersji papierowej, koszulka foliowa
  • Gadżety, gadżety, gadżety
  • Dobra literatura
  • W dniu rajdu: woda na drogę + coś słodkiego na drogę
  • Pakiet upoważnia uczestnika do rywalizacji o cenne nagrody od sponsorów rajdu
  • Pomoc drogowa w dniu rajdu
  • Pamiątkowe zdjęcia z rajdu wykonane przez profesjonalnego fotografa @fotogutekmoto
  • Cudowni ludzie i klimat w cenie!
>> Szczegóły i rejestracja <<
 
Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/scramblerfeverrally/ 
Baza noclegowa: www.lubiewakacje.pl
 
KOMENTARZE