fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dwa nowe zestawy słuchawkowe dla motocyklistów Scala Rider Q1 i Q3 pojawiły się w ofercie Cardo Systems.

Scala Rider Q1 pozwala na rozmowy między pasażerem a kierowcą. Scala Rider Q3 to interkom łączący z trzema innymi motocyklistami na odległość aż do 1 km.

Słuchawki Scala Rider Q1 i Scala Rider Q3, oferują miłośnikom jednośladów łączność Bluetooth, wbudowane radio z RDS, aktywację głosową, w pełni wodoodporną i zabezpieczającą przed kurzem obudowę oraz unikalny interkom Click-to-link. Funkcja Multipoint pozwala na obsługę dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie.

Producent oferuje w każdym zestawie dwa mikrofony: hybrydowy oraz drugi dedykowany do kasków integralnych. Poza tym wprowadził możliwość wpinania i wypinania głośników za pomocą złącza Jack 3,5mm. Bezpieczeństwo jazdy zwiększa dodatkowo możliwość zapisania numeru alarmowego używanego w sytuacji kryzysowej.

Podobnie jak poprzednie słuchawki Scala Rider, tak i najnowsze Q1 i Q3 wyposażone są w mikrofony z funkcją redukcji szumów otoczenia, a zastosowana w nich technologia AGC pozwala dodatkowo na automatyczne dopasowanie głośności do prędkości jazdy i poziomu szumu wiatru.

Nowe słuchawki dostępne są również w wersji podwójnie pakowanej: Q1TeamSet – zawiera w opakowaniu dwie słuchawki do komunikacji między kierowcą i pasażerem, sparowane i gotowe do użytku. Zestaw Q3MultiSet zawiera dwie słuchawki Q3 oferujące zwiększony zasięg interkomu pomiędzy 4 motocyklistami do 1 km.

Dzięki wykorzystaniu technologii Music Sharing, kierowca i pasażer mogą podczas jazdy dzielić się tą samą muzyką odtwarzaną ze smartfona lub odtwarzacza MP3.

KOMENTARZE