fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykl powstał na bazie Scramblera jednak Vibrazioni Art Design postanowiło nadać mu indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Pierlli i Ducati współpracują od wielu lat. Teraz jednak postanowili podkreślić to specjalnym motocyklem. Wybór padł oczywiście na najnowszego Scramblera, który świetnie nadaje się do dalszych przeróbek.

Na bokach zbiornika znalazło się logo Scramblera oraz wzór bieżnika opon MT 60 RS, w które został wyposażony motocykl. Oryginalna rama została odpowiednio skrócona by pasować do zamierzonych linii maszyny. Boczne panele, owiewka przy przednim świetle oraz zadupek powstały z ręcznie kształtowanego aluminium. Warto wspomnieć, że przedni reflektor otrzymał przyciemniony klosz. W środku zalazły się LED-owe światła.

Układ wydechowy to produkt Termignoni z końcówką stworzoną specjalnie do tej maszyny.Motocykl dostał również inną niż oryginalna kierownicę. Vibrazioni Art Design zdecydowało się na założenie „kiery” z innego modelu Ducati, a dokładnie ze Streetfightera.

Motocykl został pokazany oficjalnie na London Bike Shed. Teraz maszyna pojedzie do Francji gdzie zaprezentowana zostanie podczas „Wheels and Waves”.

KOMENTARZE