fbpx
A password will be e-mailed to you.

Lonely Wolves to nazwa grupy motorowerowej działającej na terenie Śląska. Grupa działa od roku i skupia już 20 członków oraz około 40 sympatyków.

Samotne Wilki dały się już zauważyć na drogach Śląska, także na kilku zlotach motocyklowych.

”Mniejsi„ bracia motocyklistów postanowili się zorganizować, aby udowodnić, że nie tylko duże pojemności mają swoich fanów zdolnych do działania oraz zrzeszania się w bardziej lub mniej elitarnych grupach. Również użytkownicy pospolitych jednośladów są zdolni i zdeterminowani do zaangażowania się – wszak nie tylko „motocykle są wszędzie”, ale i skutery. Zdaniem Samotnych Wilków mniejsze nie oznacza gorsze, a nawet można się pokusić o stwierdzenie , że małe jest piękne.

Klub motorowerowy Lonely Wolves swoje działania prowadzi na terenie województwa śląskiego. Wśród celów, jakie sobie stawiają jego członkowie, są m.in. propagowanie kultury w ruchu drogowym, podejmowanie działań zmierzających do poprawy wizerunku motorowerzystów w społeczeństwie, szerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych.

– Poprzez obecność na zlotach i wspólne wyprawy turystyczne stajemy się widoczni i rozpoznawalni – mówi Sebastian Jakubowski, szef zarządu klubu. – Sami też chcemy w przyszłości zorganizować imprezę i zaprosić wszystkich fascynatów jednośladów (tych dużych i tych małych) do podzielenia się swoim doświadczeniem oraz wspólnej zabawy. Organizujemy też akcję charytatywną ”Moto Książka„ dla dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Bytomiu. Polega ona na zbieraniu podręczników oraz przyborów szkolnych dla podopiecznych tej placówki. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do naszego klubu.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów