fbpx
A password will be e-mailed to you.

Święta się skończyły, sylwester minął i nawet Trzej Królowie już odjechali. Ale to nie znaczy, że przerywamy świętowanie. Wraz z jubileuszowym, 30 Finałem WOŚP, 30 stycznia 2022 na warszawskim Bemowie tradycyjnie zagra Motoorkiestra!

Styczeń to czas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a wraz z nią z rykiem silników na teren Automobilklubu Polski na warszawskim Bemowie wjeżdza MotoOrkiestra. Prace przy tak dużym wydarzeniu zaczęły się już kilka miesięcy temu i, jak co roku, zapowiada się widowisko nie z tej ziemi!

Tradycyjnie już podczas licytacji na scenie będzie można wylicytować przejazd na prawym fotelu auta rajdowego oraz vouchery na weekend z wybranym motocyklem (w akcji biorą udział dealerzy największych producentów motocykli). Uwaga – do zdobycia będzie również koszulka podpisana przez mistrza świata MotoGP – Fabio Quartararo w komplecie z kalendarzem ze zdjęciami Łukasza Świderka!

Licytacje i loterie to tylko niektóre z atrakcji, które będą miały miejsce podczas tej hucznej imprezy. Każdy z gości będzie miał przyjemność zobaczyć prawdziwe bestie w akcji i usłyszeć jak „ryczą i krzyczą”.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa ponieważ WOŚP kończy 30 lat a MotoOrkiestra osiągnęła pełnoletność. Tak tak dobrze widzicie! Warszawska MotoOrkiestra jest jedną z najstarszych a może nawet najstarszą tego typu imprezą związaną z WOŚP, która każdego roku sprawia, że ogromna masa ludzi przyjeżdża podziwiać wydarzenia i dostać symboliczne serduszko, które wszyscy znamy doskonale. Ryk silników słychać już od 18 lat i na pewno będzie słychać jeszcze baaaardzo długo.

Z tego miejsca dziękujemy wam za te wszystkie lata wsparcia zwłaszcza za rok 2021 gdzie w czasie pandemii impreza była całkowicie online a mimo tego udało się przezwyciężyć wszystkie problemy i zebrać ogromną ilość pieniędzy.Ta impreza jest dla was i zarazem dzięki wam. Pamiętajcie – niedziela 30 stycznia 2022, Autodrom Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 127. Dziękujemy i zapraszamy!

KOMENTARZE