fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykliści mistrzostw świata WorldSBK wystartują na Lausitzringu już w dniach 16-18 września. W ten sam weekend na niemieckim torze zmierzą się także zawodnicy serii Superbike*IDM. Wśród nich wielokrotni mistrzowie Polski; Irek Sikora, Andrzej Pawelec, Bartek Wiczyński i Michal Filla. Dzięki pomocy organizatorów jedyny polski zespół w stawce przygotował dla swoich kibiców wyjątkową promocję; sto biletów […]

Motocykliści mistrzostw świata WorldSBK wystartują na Lausitzringu już w dniach 16-18 września. W ten sam weekend na niemieckim torze zmierzą się także zawodnicy serii Superbike*IDM. Wśród nich wielokrotni mistrzowie Polski; Irek Sikora, Andrzej Pawelec, Bartek Wiczyński i Michal Filla.

Dzięki pomocy organizatorów jedyny polski zespół w stawce przygotował dla swoich kibiców wyjątkową promocję; sto biletów na specjalną, polską trybunę z 10-procentowym rabatem (53 zamiast 59 euro), które zamawiać można kontaktując się z ekipą przez oficjalny fan page pod adresem

Do każdego biletu dołączone będą unikalne karty z oryginalnymi autografami wszystkich zawodników ekipy BMW Sikora Motorsport.

Połączona runda mistrzostw świata World Superbike i mistrzostw Niemiec Superbike*IDM promowana będzie już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia, podczas specjalnej imprezy, która w godzinach 11-14 odbędzie się na ulicy Karla Marksa we Frankfurcie nad Odrą, tuż przy moście prowadzącym do Słubic. Swoje motocykle Superbike o mocy ponad 200 KM pokażą tam czołowi zawodnicy obu serii, w tym zawodnicy BMW Sikora Motorsport.

W ramach przygotowań do połączonej rundy Irek Sikora i Andrzej Pawelec wzięli także w tym tygodniu udział w oficjalnych testach na Lausitzringu dla zawodników obu serii.

„Połączone rundy mistrzostw Niemiec i mistrzostw świata tak blisko polskiej granicy to dla nas wszystkich wielkie wydarzenie, dlatego bardzo nam zależało, aby polscy kibice mogli przeżyć je razem z nami – mówi Irek Sikora. – Po rozmowach z organizatorami udało nam się przygotować specjalny sektor dla polskich kibiców na ogromnej trybunie głównej oraz zaoferować polskim fanom promocyjne ceny na bilety. Mamy nadzieję, że w połowie września na Lausitzringu nie zabraknie polskich flag, a wielu polskich kibiców będzie mogło na własne oczy zobaczyć wyścigi motocyklowe na najwyższym światowym poziomie. Do zobaczenia!”

Więcej informacji o zespole na oficjalnej stronie

oraz na profilu FB

KOMENTARZE