fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeśli jesteście pewni, że to właśnie nowa Aprilia Tuareg 660 będzie waszym towarzyszem przygód na asfalcie, a zwłaszcza poza nim, to właśnie pojawiły się konkrety odnośnie opcji jej zakupu. Uruchomiono internetowy system rezerwacji, dzięki któremu macie szansę stać się jednymi z pierwszych właścicieli tego motocykla.

Aprilia Tuareg 660 to długo oczekiwane urozmaicenie na rynku średniej wielkości i masy maszyn adventure oraz główny konkurent Yamahy Tenere 700. Motocykl napędzany jest znanym już z modeli RS 660 i Tuono 660 rzędowym twinem, który w Tuaregu dysponuje mocą obniżoną ze 100 do 80 KM, za to bardziej wyrównaną w szerokim zakresie obrotów. Motocykl toczy się na kołach o średnicy 21 i 18 cali, a skoki regulowanych zawieszeń i prześwit wynoszą po 240 mm, co ma zapewnić realne zdolności terenowe. Do tego solidna, ale nieprzesadzona porcja elektroniki pokładowej.

 

Motocykl produkowany będzie w jednej z trzech przyjemnych wersji kolorystycznych: rajdowej Indaco Tagelmust, czarno-złotawej Acid Gold, będącej wizytówką całej serii 660 oraz czarno-czerwonej Martian Red.

Zanim Tuareg 660 trafi do salonów i regularnej sprzedaży, możecie się już zapisywać na pierwsze egzemplarze dostępne w preorderze. Należy wypełnić formularz dostępny na specjalnej stronie internetowej, a następnie wybrać dealera, z którym sfinalizujecie transakcję. Dokładna cena w Polsce nie jest jeszcze znana, w międzynarodowym komunikacie prasowym pojawiła się kwota 11 990 euro, czyli ok. 55 000 zł. 

KOMENTARZE