fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jak rozpocząć sezon z przytupem? Najlepiej robiąc 2 rundy w 1 weekend. Tak rozpoczynamy sezon 2019 Supermoto w Koszalinie!

 
11 maja otwieramy sezon podczas  Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto w Koszalinie. Motopark Koszalin gości crossy z na małych kołach już od kilku ładnych lat. W tym sezonie również nie mogło zabraknąć go na Supermotowej mapie Polski.

Nowa pojemność w klasie pucharowej

Tor usytuowany jest w centrum miasta, a dodatkowo atrakcyjność tej rundy zwiększa niewielka odległość do serca wakacyjnych imprezowni –Mielna.
W sezonie 2019 będziemy się ścigać w 4 kategoriach. Zaczynając od klasy dla osób nowych ( Amator) przez 2 klasy Pucharu polski ( C4- street – dla tych co nie lubią się brudzić, C2 – jako klasa średnio zaawansowana) na Mistrzostwach Polski kończąc (S2). Nowością w tym sezonie jest dołączenie do klas pucharowych oddzielnej punktacji dla motocyklów do 250 ccm. 
 
We wszystkich klasach za wyjątkiem Amator zostaną rozegrane każdego dnia 2 wyścigi poprzedzone treningami kwalifikacyjnymi oraz wolnymi. Na miejscu organizator przewiduje również egzamin na zdanie licencji zawodniczej 10.05 o godzinie 19:00 
Zawodnicy bez licencji, którzy chcą spróbować swoich sił potrzebują jedynie odpowiednie badania lekarza sportowego a wszelkie formalności zostaną dopełnione na miejscu. 
KOMENTARZE

Advertisement
Advertisement