fbpx
A password will be e-mailed to you.

Triumph wraz z partnerami: Proenduro i California Superbike School, przygotowali dla was wyjątkowe prezenty na święta. Jeśli chcecie zafundować sobie lub bliskiej osobie zakochanej w motocyklach niezapomniane przeżycia, które jednocześnie poprawią wasze umiejętności, to koniecznie zapoznajcie się z voucherami na szkolenia z jazdy torowej i offroad.

Święta Bożego Narodzenia to jeden z tych momentów w roku, kiedy sprawianie przyjemności sobie i bliskim przychodzi nam łatwiej niż zazwyczaj. Jedni kupują nowe wyposażenie na nadchodzący sezon, np. wymarzony kask lub buty motocyklowe, drudzy zastanawiają się nad zmianą motocykla, aby wjechać w nowy rok z nową energią. Przez ostatnie lata wzrosła również popularność prezentów, które nie zostają z nami na stałe. To vouchery, które zapewniają obdarowanemu przeżycia, umożliwiają zdobycie nowych umiejętności lub szlifowanie tych, które już posiada. Dla motocyklistów ciekawą propozycją są szkolenia organizowane na torach wyścigowych i w ciężkim terenie przez doświadczonych instruktorów.

Sprawdź swoje możliwości na największych torach wyścigowych w Polsce

California Superbike School Polska od wielu lat organizuje szkolenia na największych torach wyścigowych w Polsce. Doświadczona kadra nauczycieli, topowa organizacja i nastawienie na zdobywanie i szlifowanie umiejętności (m.in. prowadzenie, kontrola prędkości, hamowanie i pokonywanie zakrętów) to cechy, dzięki którym po treningu zobaczysz realną różnicę podczas jazdy na motocyklu. Triumph, będący partnerem California Superbike School Polska, zaprasza do zakupu vouchera na szkolenia w sezonie 2021. Szczegóły na oficjalnej stronie California Superbike School.

Szkolenie offroad. Większa zabawa i bezpieczeństwo w terenie

Jeśli lubisz jazdę w terenie i chcesz jeździć szybciej, bezpieczniej i bardziej efektywnie, to szkolenie w Proenduro zdecydowanie jest dla ciebie. Niezależnie od tego, czy podczas swoich podróży ciężkim ADV chcesz sprawnie pokonywać rzeki i błotniste odcinki, czy lubisz wyskoczyć w weekend w wymagający teren na swoim lekkim enduro lub crossie – warto rozwijać swoje offroadowe umiejętności. Doświadczeni instruktorzy z Proenduro pokażą ci nad czym warto popracować, żeby jazda sprawiała jeszcze większą frajdę i – przede wszystkim – była bezpieczna. Szkoła Proenduro.pl pod patronatem Triumph Polska przygotowała dla was vouchery na szkolenia offroad, które będą się odbywać przez cały sezon 2021.

Więcej szczegółów o szkoleniach na oficjalnych stronach California Superbike School i Proenduro. Partnerem szkoleń na torach wyścigowych i w wymagającym terenie jest Triumph Polska.

KOMENTARZE