fbpx
A password will be e-mailed to you.

Liberator Harley-Davidson Team zaprasza na świąteczną promocję, która trwa od poniedziałku do poniedziałku 16-23 grudnia.

Każdy, kto zrobi zakupy w dniach 16-23 grudnia (maksymalna kwota do 1500 zł na jednym paragonie) weźmie udział w losowaniu. 23 grudnia o 16 zostanie wylosowany jeden wygrany paragon. Jego kwota zostanie zwrócona do wykorzystania na dowolne, ponowne zakupy.

Można też będzie rozbić bombkę. I nikt nie zostanie za to ukarany, a wręcz przeciwnie – otrzyma coś fajnego. Ale co to będzie, pozostanie niespodzianką, aż do momentu otrzymania prezentu. Rozbicie bombki można kupić za 50 zł lub otrzymać za zakupy za co najmniej 500 zł. Promocja ważna do wyczerpania bombek. A w nich między innymi: coś miękkiego do przytulania i nie tylko, pucowanie, że mucha nie siada, coś, żeby w głowę było ciepło i świątecznie w głowie, coś na wieczór, gdy pić się chce, a potem na rano, gdy suszy, domowe spa dla motocykla i wiele innych niespodzianek.

Za zakupy można będzie otrzymać tez bony na jeszcze więcej zakupów (serwis, odzież, akcesoria, gadżety, przegląd, mycie). Przy zakupach za co najmniej 500 zł – bombka do zbicia lub bon na 100 zł. Za zakupy o wartości 2000 zł – bon na 500 zł. I dalej: 5000 – bon na 1000, 10 000 – bon na 2500.

Promocja nie dotyczy jednak zakupu motocykli, a kwota niewykorzystana przy płaceniu bonem nie będzie zwrócona.

Salon Liberator mieści się w Warszawie przy ul. Górczewskiej 30. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów