fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kolejne zdjęcia nowości od Royal Enfielda wyciekł do sieci. Wygląda na to, że marka rozpoczęła już produkcję tej maszyny.

Oczywiście nie wnikamy, czy nowe fotki pojawiły się w sieci przez głupotę jednego z pracowników, czy to przemyślany zabieg Royala. Najważniejsze jest dla nas to, że Himalayan jest najbardziej oczekiwaną nowością tego producenta. Motocykl ma napędzać jednostka o pojemności 410 ccm. Oczywiście Royal Enfield trzyma na razie w tajemnicy pełne dane techniczne motocykla, ale z plotek wiemy, ze nowe serce będzie generowało około 30 KM.

Himalayan nie będzie jedynym motocyklem w ofercie marki napędzanym nowa jednostką. Oprócz niego mają pojawić się jeszcze dwie maszyny z takim sercem. Jedną z nich ma być ponoć jednoślad typu Scrambler. Byłoby to logiczne posunięcie chociażby ze względu na panującą obecnie modę na takie jednoślady.

Należy też pamiętać, ze Royal Enfield ma ambitne plany powiększenia produkcji, a co za tym idzie też sprzedaży swoich motocykli. Nowa linia maszyn z silnikiem 400 ccm ma być jednym z powodów dla których klienci mają coraz chętniej wybierać produkty indyjskiego producenta.

KOMENTARZE